MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Хлопець Підкаблучник
Хлопець Підкаблучник
OlenkaДата: Середа, 07.12.2016, 16:14 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285


Всім привіт. Розумію, що мене зараз закидають тапками, але хочу зізнатися. Я хлопець з характером підкаблучника, для якого бажання дівчини це закон, а її задоволення це головна ціль.
Можливо навіть це занадто, але завжди була мрія на деякий час стати для дівчини, або навіть декількох подруг рабом. Хотілось би виконувати капризи дівчини, і в сексуальному контексті також, робити для неї будь яку роботу, яку вона скаже будь якого характеру. Хотілось би щоб вона знущалась з мене, командувала мною, принижувала, виносила мозок, навіть била, а у мене не було б права сказати їй ані слова у відповідь. Дуже цікаво відчути це. Тому...з радістю познайомлюсь з дівчиною, якій також цікаво це спробувати
Прикріплення: 8760553.jpg (122.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Хлопець Підкаблучник
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом