MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » От скажіть, що з моєю зовнішністю не так, чому я дівчатам не
От скажіть, що з моєю зовнішністю не так, чому я дівчатам не
OlenochkaДата: Пятниця, 28.07.2017, 10:12 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
От скажіть, що з моєю зовнішністю не так, чому я дівчатам не цікавий? Скоро 18. Допоможіть з порадою.Анон.



А якщо серйозно, то скоріш за все, справа не в зовнішності, а в тому як ти себе з ними поводиш!! Будь впевненішим, не бійся говорити з ними, і
не роби все як тряпка! Будь мужиком, будь самцем, а не хлопчиком) от і
все! І да, не чекай що дівчина підійде до тебе знайомитись, ти маєш
познайомитися з нею! Це буде перше що зацікаве їх в тобі, бо ж перший
крок має робити чоловік, або ж в твому випадку хлопець!

Діло не в зовнішності.Подумай над своїм характером,поведінкою,звичками в т.д

Як дівчина бачить в руках пиво чи сигару то аж тече. Сам не раз бачив як дівчата що мене відшивали самі почали загравати коли побачили пиво в
руці. А насправді я знайшов бутилку під столом клубу і до урни носив

Піди в зал, підкачайся!читай книги! І не йди на поводку жодної пизди.
Прикріплення: 6083050.jpg (249.3 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » От скажіть, що з моєю зовнішністю не так, чому я дівчатам не
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом