MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Приснився сон: в якому я почав зустрічатися
Приснився сон: в якому я почав зустрічатися
OlenochkaДата: Субота, 02.09.2017, 22:43 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4503
Приснився сон в якому я почав зустрічатися із дуже красивою дівчиною(цю дівчину я знаю),що цей сон може означати?



Сни велика тема і про неї можна говорити годинами. Як на мене є дві важливі речі про які треба сказати одразу. Перша — толкування сновидінь для всіх не працює. В кожного цей процес особливий і його не можливо звузити до певної одної системи для всіх. Друга — є 3 великі теорії про сновидіння(на мою думку, в інших теоріях може бути по іншому).
1. Психологічна—сни потреби, бажання, тривоги, страхи, які були не прожиті, не реалізовані, або не до прожиті в реальності через певні переконання, бар’єри, страхи. Через те що уві сні захисні реакції зникають ми можемо проживати все.
2. Езотерична—наш світ має дуже багато просторів, реальностей (книжка «Міст через вічність» Річард Бах.) і наша душа може мандрувати по них і в якісь реальності ви таки почали зустрічатись.
3. Психологічно-езотерична — через наші сни з нами спілкується наша підсвідомість даючи відповіді, допомогу, попереджуючі сигнали. Тут питання на скільки вона явно то робить: це може бути справді про дівчину, а може бути про геть іншу проблему, про яку ти навіть не думав.
Тобі обирати, що тобі більше підходить. Якщо виникнуть питання, звертайся.
Прикріплення: 5896033.jpg (21.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 16.09.2017, 12:35 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4503
Сниться колишній хлопець.Причини:



Згідно соннику Ванги, колишній хлопець у сні трактується як туга, страждання за людиною, яка пішла з вашого життя, але ви за ним сумуєте. Думаєте, що будете разом, тому вам сниться колишній хлопець, вам хочеться вірити в краще, і ви не можете його просто взяти і відпустити зі свого життя.
Прикріплення: 0523109.jpg (20.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Приснився сон: в якому я почав зустрічатися
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом