MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Член 12-13 сантиметрів. Поради
Член 12-13 сантиметрів. Поради
OlenochkaДата: Понеділок, 13.11.2017, 10:54 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Потрібні поради умілих,що з ним можна досягти? Воно зрозуміло,крім члена є маса іншого. Хочеться почути реальні поради, а не поплескування по плечу. Жалість мені не потрібна. Бо навіть в планах проста операція по збільшенню оного.

1. Як можна повноцінно і якісно трахати жінку використовуючи даний агрегат?
2. Чи можна з ним стати для неї найкращим партнером у сексі?
3. Чи Може він бути причиною розриву з дівчиною?
1. НІ
2. НІ
3. ТАК


Я тобі як дівчина задам зустрічне питання : Якщо ти сильно-сильно зацікавлений в дівчині, тебе дуже хвилює, що в неї 2 або 3 розмір грудей? Кинеш її, якщо цицьки на розмір менше, або все ж не в цицьки щастя ? Якщо вона тобі вже дала, значить готова з тобою бути. Ніякий здоровенний не змусить дівчину трахатися з її господарем, якщо господар не подобається їй.

Ось, що каже на твоє запитання мій друг:

""Ось недавно була ситуація, перед самим сексом дівчина запитує, а в тебе який розмір? Я кажу ніхто не скаржився))). З моїми стандартними 18см, дійсно ніхто не скаржився). А що кажу ти любиш великі? Ні, каже, навпаки я там маленька мені з великими боляче. Є реально дівки для яких потрібен великий розмір, але це зазвичай коні під 180 і не худенькі, такі собі кров з молоком, але знову з великим розміром активно в анал не подовбиш. ІМХО автор вибирай реально дівчат 160-165 см, з не великою жопою, експериментуй в сексі, і повір жіночий оргазм на 90 відсотків в голові і тільки на 10 в тілі(у вагіні, кліторі). І взагалі дівчата кайфують від сексу і без оргазму! При якісному сексі вона і без оргазму отримає задоволення.""
Прикрепления: 6846347.jpg(49.2 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 01.03.2018, 11:04 | Сообщение # 2
Постів: 4157
Я тобі як дівчина задам зустрічне питання : Якщо ти сильно-сильно зацікавлений в дівчині, тебе дуже хвилює, 2 або 3 розмір грудей? Кинеш її, якщо цицьки на розмір менше, або все ж не в цицьках щастя ? Якщо вона тобі вже дала, значить, готова з тобою бути. Ніякий здоровенний член не змусить дівчину трахатися з його власником, якщо він не подобається їй.
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Член 12-13 сантиметрів. Поради
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом