MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Член 12-13 сантиметрів. Поради
Член 12-13 сантиметрів. Поради
OlenochkaДата: Понеділок, 13.11.2017, 10:54 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Потрібні поради умілих,що з ним можна досягти? Воно зрозуміло,крім члена є маса іншого. Хочеться почути реальні поради, а не поплескування по плечу. Жалість мені не потрібна. Бо навіть в планах проста операція по збільшенню оного.

1. Як можна повноцінно і якісно трахати жінку використовуючи даний агрегат?
2. Чи можна з ним стати для неї найкращим партнером у сексі?
3. Чи Може він бути причиною розриву з дівчиною?




1. НІ
2. НІ
3. ТАК


Я тобі як дівчина задам зустрічне питання : Якщо ти сильно-сильно зацікавлений в дівчині, тебе дуже хвилює, що в неї 2 або 3 розмір грудей? Кинеш її, якщо цицьки на розмір менше, або все ж не в цицьки щастя ? Якщо вона тобі вже дала, значить готова з тобою бути. Ніякий здоровенний не змусить дівчину трахатися з її господарем, якщо господар не подобається їй.

Ось, що каже на твоє запитання мій друг:

""Ось недавно була ситуація, перед самим сексом дівчина запитує, а в тебе який розмір? Я кажу ніхто не скаржився))). З моїми стандартними 18см, дійсно ніхто не скаржився). А що кажу ти любиш великі? Ні, каже, навпаки я там маленька мені з великими боляче. Є реально дівки для яких потрібен великий розмір, але це зазвичай коні під 180 і не худенькі, такі собі кров з молоком, але знову з великим розміром активно в анал не подовбиш. ІМХО автор вибирай реально дівчат 160-165 см, з не великою жопою, експериментуй в сексі, і повір жіночий оргазм на 90 відсотків в голові і тільки на 10 в тілі(у вагіні, кліторі). І взагалі дівчата кайфують від сексу і без оргазму! При якісному сексі вона і без оргазму отримає задоволення.""
Прикріплення: 6846347.jpg (49.2 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 01.03.2018, 11:04 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4514
Я тобі як дівчина задам зустрічне питання : Якщо ти сильно-сильно зацікавлений в дівчині, тебе дуже хвилює, 2 або 3 розмір грудей? Кинеш її, якщо цицьки на розмір менше, або все ж не в цицьках щастя ? Якщо вона тобі вже дала, значить, готова з тобою бути. Ніякий здоровенний член не змусить дівчину трахатися з його власником, якщо він не подобається їй.
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Член 12-13 сантиметрів. Поради
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом