MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Чи є різниця між дівчатами? (в сексі) (Фізичні відчуття всередині дівчини.)
Чи є різниця між дівчатами? (в сексі)
OlenochkaДата: Понеділок, 01.01.2018, 15:29 | Пост # 1
Постів: 837
Дурне питання, але цікаво все одно. Якщо відкинути зовнішність дівчат, емоційну складову, чи є різниця між тим, кого ... ? Маю на увазі саме фізичні відчуття всередині дівчини.Відчуття різні. З одного взагалі довго не кінчав, відчував її слабо. А вона рази по три за раз. Залежить в кого скільки мастила виділяється. А взагалі емоційна і зовнішня складова невіддільна. Від неї залежить багато чого, в тому числі і якість статевого акту. Так що відчуття - вони комплексні.

Є різниця. Кожна дівчина унікальна. Думаю емоції важливіше зовнішності. І емоції складно відкинути. 

Не така сильна різниці між дірками, як різниця в зовнішності їх власниць )))

Висновок:
Якщо відкинути зовнішність і емоційну складову, то онанізм приємніше.
Прикрепления: 5718088.jpg(30Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Чи є різниця між дівчатами? (в сексі) (Фізичні відчуття всередині дівчини.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::