MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Чи є різниця між дівчатами? (в сексі) (Фізичні відчуття всередині дівчини.)
Чи є різниця між дівчатами? (в сексі)
OlenochkaДата: Понеділок, 01.01.2018, 15:29 | Сообщение # 1
Постів: 4158
Дурне питання, але цікаво все одно. Якщо відкинути зовнішність дівчат, емоційну складову, чи є різниця між тим, кого ... ? Маю на увазі саме фізичні відчуття всередині дівчини.Відчуття різні. З одного взагалі довго не кінчав, відчував її слабо. А вона рази по три за раз. Залежить в кого скільки мастила виділяється. А взагалі емоційна і зовнішня складова невіддільна. Від неї залежить багато чого, в тому числі і якість статевого акту. Так що відчуття - вони комплексні.

Є різниця. Кожна дівчина унікальна. Думаю емоції важливіше зовнішності. І емоції складно відкинути. 

Не така сильна різниці між дірками, як різниця в зовнішності їх власниць )))

Висновок:
Якщо відкинути зовнішність і емоційну складову, то онанізм приємніше.
Прикрепления: 5718088.jpg(30.2 Kb)
 
АнонімноДата: Понеділок, 13.07.2020, 09:51 | Сообщение # 2

Хочеться зрозуміти психологічну різницю між чоловіком і жінкою. Чому наприклад, якщо чоловіка захоче зглавтувати звихнута на сексі жінка, то він не буде пручатися і з рідістю прийме свою долю жертви сексуального насильства? А якщо хтось буде намагатися зглавтувати жінку, то в неї буде психологічна травма, депресія, страх перебування на вулиці в самотності, заява в поліцію і т.д. Чому ж так?
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Чи є різниця між дівчатами? (в сексі) (Фізичні відчуття всередині дівчини.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом