MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Чи є різниця між дівчатами? (в сексі) (Фізичні відчуття всередині дівчини.)
Чи є різниця між дівчатами? (в сексі)
OlenochkaДата: Понеділок, 01.01.2018, 15:29 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Дурне питання, але цікаво все одно. Якщо відкинути зовнішність дівчат, емоційну складову, чи є різниця між тим, кого ... ? Маю на увазі саме фізичні відчуття всередині дівчини.



Відчуття різні. З одного взагалі довго не кінчав, відчував її слабо. А вона рази по три за раз. Залежить в кого скільки мастила виділяється. А взагалі емоційна і зовнішня складова невіддільна. Від неї залежить багато чого, в тому числі і якість статевого акту. Так що відчуття - вони комплексні.

Є різниця. Кожна дівчина унікальна. Думаю емоції важливіше зовнішності. І емоції складно відкинути. 

Не така сильна різниці між дірками, як різниця в зовнішності їх власниць )))

Висновок:
Якщо відкинути зовнішність і емоційну складову, то онанізм приємніше.
Прикріплення: 5718088.jpg (30.2 Kb)
 
АнонімноДата: Понеділок, 13.07.2020, 09:51 | Повідомлення # 2





Хочеться зрозуміти психологічну різницю між чоловіком і жінкою. Чому наприклад, якщо чоловіка захоче зглавтувати звихнута на сексі жінка, то він не буде пручатися і з рідістю прийме свою долю жертви сексуального насильства? А якщо хтось буде намагатися зглавтувати жінку, то в неї буде психологічна травма, депресія, страх перебування на вулиці в самотності, заява в поліцію і т.д. Чому ж так?

Повідомлення відредагував knopa - Вівторок, 14.07.2020, 09:46
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Чи є різниця між дівчатами? (в сексі) (Фізичні відчуття всередині дівчини.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом