MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Це знову я , і попробую написати вдруге. Коротко про мене ,
Це знову я , і попробую написати вдруге. Коротко про мене ,
OlenochkaДата: Понеділок, 22.03.2021, 09:39 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4503
Це знову я , і попробую написати вдруге.
Коротко про мене , мені 22 роки і я ще незайманий, але вроді симпатичний, спортивний...
Дуже хочу познайомитися з дівчиною чи жінкою , яку би міг зацікавити такий як я.. Мені дуже хочеться попробувати куні і анілінгус, я просто божеволію від жіночих попок, хочу цілу ніч лизати попу, готовий підкорятися та робити все що захочеш..
Прохання не писати фігні , тому що я всеодно не читаю майже нічого, і якщо вам немає чого сказати, то просто пройдіть мимо, я в ваші життя не лізу, і вподобаннями не цікавлюся.
Я дуже надіюсь що тут знайдеться така , яку я можу зацікавити, напиши мені будь ласка, фото , справжню сторінку і все інше скину при спілкуванні , я обіцяю що не розчарую тебе, чекаю*
Не анон
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Це знову я , і попробую написати вдруге. Коротко про мене ,
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом