MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Що хочуть Дівчата у Віці 13-14 Років?
Що хочуть Дівчата у Віці 13-14 Років?
knopainfoДата: Неділя, 09.09.2012, 15:22 | Повідомлення # 1
Administrator
Повідомлень: 2626
Що хочуть Дівчата у Віці 13-14 Років? good
 
girlorgДата: Вівторок, 16.07.2013, 17:19 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Трахатися по більше хочуть!
 
girlorgДата: Вівторок, 16.07.2013, 17:31 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
на сьогоднішній період,вони вважають себе дорослими,хочуть крутих пацанів,стильних, і сексу з ними...((жаль.....
але не всі))
 
_Klementinka_Дата: Вівторок, 30.07.2013, 15:05 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 27
Колись мріяли про весілля, казкове кохання і бути Ксеною, одною із "Всіх жінок відьом", Аріель або Жасмін. А тепер про секс з красенем хлопцем і якщо його не було ще в 12 років, то це колосальна проблема( на жаль..
 
OlenkaДата: Пятниця, 15.05.2015, 11:07 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Не кожен може сказати собі, що знає про жінок все. А якщо реально підійти до питання, то виявиться, що взагалі такої людини не існує. Щоб пізнати жінку - недостатньо одного життя ...За даними західних дослідників, у своїй ванній кімнаті жінка тримає в середньому 437 приладдя різних сортів.Жінки приблизно в два рази швидше моргають, ніж чоловіки .В американському штаті Колорадо забороняється цілувати жінку, коли вона спить.Вітаючись за руку, жінки практично не стискають її.У Гонконгу жінка, якій змінює чоловік, має право вбити його, однак розправу вона може вчинити без використання сторонніх предметів: ножа, пістолета, а повністю голими руками.Нещодавно Англійські вчені провели дослідження і виявили, що у дівчат, у яких безіменний палець коротше , ніж вказівний, мають великі шанси домогтися високих результатів у спорті.Жінка не прикушує сигарету зубами і не залишає її в роті, вона завжди тримає її в руці.Якщо жінку попросити показати руки, то вона найчастіше протягне їх долонями вниз.Коли жінка замахується, щоб щось кинути, вона відводить свою руку не вбік, а назад.Після душу будь-яка жінка (навіть з коротким волоссям) хоча б на хвилинку намотує на голову якусь подобу чалми з рушникаА, коли обертається на поклик, вона зазвичай повертає тільки голову. Це пояснюється тим, що у неї дуже гнучка шия.У більшості випадків, зав'язують пояс на халаті вище пупка.Коли жінка позіхає, вона прикриває рот не кулаком, а долонею.Також їм не подобається, коли їх руки вільні, саме тому вони вважають за краще носити з собою що завгодно: віяло, сумочку, рукавички і навіть квітка.При підйомі на гору або спуску з неї , намагаються рухатися боком.Щоб розглянути свої п'яти, жінки найчастіше обертаються за спину.На гарячий пісок жінки наступають навшпиньки, в той час як чоловіки пересуваються тільки на п'ятах.Коли жінка сидить, вона стискає коліна або просто тримає ноги паралельно один одному.75 відсотків жіночої статі необгрунтовано вважають, що дуже шкідливо вмиватися водою з миломПри піднятті важкого предмета жінка намагається повернути його на бік, а чоловік же завжди несе вантаж перед собою.Приблизно у 20 мільйонів представниць прекрасної статі на Землі підроблена груди, а 250 тисяч щорічно віддаються в руки пластичного хірурга для її корекції . Близько 85% жінок носять бюстгальтер на розмір більше.Згідно з соціологічними опитуваннями тільки 9% жінок у світі вважають себе по-справжньому привабливими, і тільки 2% відкрито заявляють про свою сексуальність. 43 відсотків їх них (тобто абсолютна більшість) вважають, що виглядають цілком природно, ще 24 відсотки говорять про себе, як про жінок з середньою зовнішністю, інші ж вважають себе просто симпатичними.У Японії багато жінок лягають спати в бюстгальтері зі скромності, а також для більшого комфорту.Найпершим програмістом в світі була жінка - мешканка Англії Ада Лавлейс.В 12 столітті під час військового завоювання німецький король Конрад III дозволив жінкам покинути зруйноване місто, а також понести з собою те, що вони забажають. 
У результаті жінки на плечах винесли своїх чоловіків.Серце жінки на 20% менше за розміром, ніж у чоловіка.Серцеві хвороби у жінок можуть не розвиватися набагато довше, ніж у чоловіків, однак, коли це відбувається, вони протікають у важчій формі.Якщо Ви хочете домогтися від жінки довіри, то досить обійняти її всього на 20 секунд.Жіноча стать може сприймати інформацію відразу з декількох потоків, а також з великим успіхом сприймають гуманітарні науки, і у них краще розвинені здібності організатора.У представниць прекрасної статі слух краще, ніж у чоловіків, така ж ситуація складається і з тактильними відчуттями.Науково доведено, що жіночий мозок майже на 10 відсотків менше, ніж чоловічий.Дослідження соціологів показали, що в Німеччині 35% жінок заробляють більше, ніж їхні чоловіки, в США цей показник склав 30 %, а в цілому по Європі - 59%.Представниці жіночої статі не вміють зберігати таємниці і секрети і просто обожнюю шопінг.Жінки говорять набагато більше чоловіків, протягом дня вони використовують в три рази більше слів. Це пов'язано з роботою центру задоволень, який знаходиться в мозку.Коли жіночий мозок функціонує, то він нагрівається набагато сильніше, ніж у чоловіків, тому що "спалюється" більшу кількість глюкози.Щоб віджати мокру білизну руками, жінка за нього береться долонями вгору.Жінка краще бачить у темряві. Крім цього, у жінок набагато краще розвинений периферичний зір, і вони з легкістю сприймають бачимо ними в цілому.При ходьбі жінка похитує стегнами. Це пояснюється тим, що кістки жіночого таза розставлені ширше, ніж кістки чоловічого тазу.Середня потреба в спілкуванні у жінка в півтора рази перевищує чоловічу. Крім того, жінки уважно слухають співрозмовника набагато довше, ніж чоловіки.Статистика показує, що в переговорах жінки більш успішні, ніж чоловіки.Жінки бояться павуків, черв'яків, змій, мишей, а також їм не подобаються гусениці (навіть якщо ті, дуже красиві).Коли жінка використовує для удару кулак, то вона, як правило, виставляє вперед великий палець.Жінки віддають перевагу, щоб чоловіки визначали їхні бажання по очах.Найвищий показник IQ у жінки в світі - 196, з моменту установи Нобелівської премії в 1901 році її лауреатами стали 33 власниці (всього премію отримали 797 осіб).24% з 100 жінок воліли б стати чоловікамиЖінка, яка регулярно фарбує губи, за своє життя з'їдає близько 2 кг. губної помади.Майже 100 млн. жінок не вистачає в світі для підтримки рівності статей (багато жінок гинуть в Азії).Близько 17,7% парламентаріїв на планеті є жінками. У восьми країнах світу жінки відсутні в Парламенті (Саудівська Аравія, Саломонова Острови, Мікронезія, Науру, Оман, Палау, Катар, Тувалу).Всього лише 10 жінок у світі займають в державах головні пости.За опитуваннями громадської думки - найповажніша дама з нині живих. - Єлизавета II - королева Великобританії
 
OlenkaДата: Пятниця, 26.08.2016, 08:01 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Чому хлопець розходиться з дівчиною то з другою, третьою дівчиною, а за мною бігає довгий час, але я відшиваю ?
 
OlenkaДата: Неділя, 06.11.2016, 04:51 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3285
В наш час багато таких дівчат:14-15років,кіло штукатурки,нігті нарощені,шастають по дискотекам і хрєн зрозумієш скільки їй років....((
 
OlenkaДата: Четвер, 17.11.2016, 12:10 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 3285
Кохаю,не знаю що робити...

Я закохана в хлопця з мого класу дуже давно,звісно я не зациклена на ньому я вже з іншим зустрічалась і цілувалвсь,але нам довелось розійтись бо ми з різних міст.Тож коли ми розійшлись я знов думаю про свого однокласника.Я вже і на інших заглядалась і не думати про нього намагалась,але все марно думки про нього не ізбіжні.Порадьте щось...
 
OlenochkaДата: Неділя, 10.09.2017, 09:51 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4514
Зараз дівчата у 13-14 років мають вигляд повнолітніх. Окрім того, що вони на вигляд здаються дорослими, так вони ще і доповнююсть це відвертим одягом, мейк-апом і високими підборами. Але ж це ще дитинство, навіщо торопити взросління. Моє покоління в таким роках ще грало ляльками, і це було нормою. А зараз в такі роки вже народжують дітей.... куди котиться цей світ?

Прикріплення: 4069594.png (34.8 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Що хочуть Дівчата у Віці 13-14 Років?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом