MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Як зробити стосунки кращими
Як зробити стосунки кращими
girlorgДата: Понеділок, 04.11.2013, 00:52 | Пост # 1
Постів: 1717
Як зробити стосунки кращими
 
girlorgДата: Субота, 20.12.2014, 17:34 | Пост # 2
Постів: 1717
в мене така ситуація: є один хлопець, який дзвонить і приглашає на каву лише тоді коли п'яний, обнімає, цілує, жаліється на життя і т.д., а от коли тверезий повний нуль...я себе відчуваю якоюсь коханкою, що робити? Я йому вже не раз кажу...до мене п'ним не їдь і не звони, а він каже, що коли п'яний його на подвиги тягне
 
girlorgДата: Понеділок, 29.12.2014, 17:08 | Пост # 3
Постів: 1717
Я втратила незайманість у 23 роки зі своїм накращим другом, хлопця у мене не було, а сексу дуже хотілося, більше ніж йому я нікому не довіряю. Тепер кожна наша зустріч закінчується сексом, ми цим займаємося ледь не щодня і просто стриматися не можемо коли бачимо одне одного. Ми нікому не зраджуємо, адже зараз ні в нього, ні в мене немає пари. Стосунки між нами не змінилися, стали навіть кращими, я вже і не знаю хто ми зараз одне одному, знаю лише що хочу його постійно і всюди. Може я неправильно вчинила, але зараз я не жалію про це...........
 
girlorgДата: Неділя, 04.01.2015, 22:00 | Пост # 4
Постів: 1717
Мої стосунки з хлопцем більше нагадують , ніби я пішла в монашки. Півроку зустрічаємось, але бачимось декілька разів на місяць, натомість ходити мені нікуди не можна, каже сидіти постійно дома, а сам невідомо де і не зізнається ніколи. Чи є майбутнє в таких стосунків?
 
OlenkaДата: Пятниця, 22.07.2016, 16:57 | Пост # 5
Постів: 3286
35

я дівчина. з хлопцем дивні відносини вже 2роки. в народі це називається вільні стосунки. я його люблю до втрати пульсу. а він мною користується. навіть ніколи не цілувалися ... тільки їбемся. і мінет йому робила. а поцілунку так і не дочекалася
 
OlenkaДата: Вівторок, 09.08.2016, 07:41 | Пост # 6
Постів: 3286
Хочу дати пораду хлопцям:
Якщо ви хочете здорових стосунків то не будьте лінивими а особливо егоїстами. Працюйте забеспечуйте свою половинку. 90% проблем через гроші.
 
OlenkaДата: Середа, 10.08.2016, 07:21 | Пост # 7
Постів: 3286
А ви задумувалися що вас обєднює в стосунках? Спорт,автомобілі,творчість,спільні мрії? Задумайтесь. Можливо ви ділові партнери і не більше.
 
OlenkaДата: Середа, 14.09.2016, 06:20 | Пост # 8
Постів: 3286
що можете сказати про таку ситуацію. мене мій хлопець запросив до себе в гості на квартиру. і коли уже наближалося до сексу то у нього не встав. ми цілувались, обнімались а у нього не встає. Ну я дівчина гарна, все при собі ( завжди чоловічою увагою наділена) але чому не вствав??? він бідолаха аж собі порно відео включив)
 
OlenkaДата: Вівторок, 31.01.2017, 22:10 | Пост # 9
Постів: 3286
Те що було, те минуло, я розумію. Але скажіть мені одне, як забути те, коли приходиш з пар, він спить, і ти тихенько підлазиш до нього під ковдру, і розумієш, що в цю мить тобі нічого не потрібно. Готувати разом, спати і прокидатись, гуляти всюди, битись а потім це все переростало в бурний секс, щовечора під світломузику лежати поруч, слухати музику і спілкуватись на різні теми. Сидіти на набережній, говорити про мистецтво і на нозі моїй роздупляти мене в тінях і півтінях. Бути щасливою щодня і срати що в тебе там сталось щось неприємне.. Ти знаєш, що прийдеш до дому, він посміхнеться тобі, ти обіймеш його і про все забудеш, бо кохаєш. А зараз що.. Він пішов і навіть не назвав причини. Я не обмежувала його ні в чому, старалась вгодити, в плані сексу навіть пробувала те, що раніше ніколи не робила. Поясніть мені будь ласка, як правильно спілкуватись з хлопцем, чому коли відкриваєшся і стараєшся для людини це не цінується, не можу нормально жити бо постійно згадую.
 
OlenkaДата: Пятниця, 21.04.2017, 09:46 | Пост # 10
Постів: 3286
Зустрічалася з хлопцем 3 роки, розійшлися по тій причині,що весь вас були на відстані... У плані сексу він у мене перший,мене цілком усе задовільняло у ньому да і він був ненаситний мною... Пройшло вже 4 місяці як не разом,вчора випадково зустрілися і його запах тіла згадав всі ті наші прекрасні моменти за якими я дуже скучила. Він сказав,що дуже скучає за мною хоча мав дівчину але сказав шо з нею не так усе як зі мною... Діло майже дійшло до сексу, але я не хотіло того,просто не хотіла бути використаною... Але в той момент віддала би все за то що би згадати його тіло... Сиджу і хочу його.. Дайте пораду будь ласка,що мені робити......? Хочу позвонити до нього і зустрітися,але ненаважуюся,підскажіть,як буде краще... Адміну хорошого настрою... І всім наперед дякую за поради...

Знаєш як каже мій друг?
"Краще дати і балдіти, ніж сидіти і хотіти"
 
OlenochkaДата: Неділя, 29.04.2018, 10:24 | Пост # 11
Постів: 3841
Я дівчина, мені 23 роки. Зустрічаюсь з одним хлопцем протягом семи місяців. В стосунках, мене все влаштовує... І, я б не хотіла міняти даного хлопця на іншого. Проте в сексі, він повний 0, і мене не влаштовує та не задовільняє. Тому, я хочу знайти собі постійного хлопця для сексу... А не таких, які зайнялися сексом, і одразу покинули... Щоб одразу мати все, і хороші стосунки з одного боку, і хороший секс з іншого боку.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 06.07.2018, 12:08 | Пост # 12
Постів: 3841
Хочу свого хлопця а він ламаєть як целочка, візьме там раз-на-указ)) блін в нього така класна попка, він такий ммммм сексуальний)))) отак накинулася б на нього))) а яке він куні робить ммммм, божествено))) хочу його вже не можу більш терпіти))))) як зробити щоб він мене теж хотів?
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Як зробити стосунки кращими
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::