MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Як боротися з небажаними залицяльниками у транспорті? :mad:
Як боротися з небажаними залицяльниками у транспорті? :mad:
girlorgДата: Середа, 04.06.2014, 22:19 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Стояли собі з одногрупницями на зупинці,нікого не рухали,чекали на маршрутку.Тут чую,що мене ззаду хтось хвать за лікоть і у вухо хтось каже,жи йому холодно і хоче,щоб його хтось загрів.Повертаю голову,а там ззаду за нашою компанією стоїть п"яненький мужчинка і просить "любві і ласкі".Ми його давай відганяти,а він йти не хоче,ще й до ширінки лізе..Ото ситуація..Чим закінчилось - не знаю,бо я хутенько вскочила в маршрутку.Але неприємно було - капець..Не переношу на дух п"яних мужчин,які ще й пристають з непристойними пропозиціями..
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Як боротися з небажаними залицяльниками у транспорті? :mad:
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом