MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Що робити якщо хлопець думає що ти повія???
Що робити якщо хлопець думає що ти повія???
girlorgДата: Неділя, 08.06.2014, 20:11 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Що робити якщо хлопець думає що ти повія???
 
girlorgДата: Понеділок, 12.01.2015, 11:46 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
хочеться виговоритися. справа в тому, що я викладаю англійську мову в університеті і беру на додаткові зайняття учнів 1-2 курс, школярів. нещодавно переїхала до свого нареченого і учні почали ходити на квартиру, а приходять коли нареченого нема вдома. нещодавно мені сусідка розповіла, що бабусі біля під*їзду почали говорити про мене, що я шалава, воджу чоловіків втіхаря, розбещую неповнолітніх і оргії влаштовую, ще до того всього зраджую такому святому чоловіку. я коли все це почула так обурилась. пішла до них розбиратися і що вони плітки розпускають про мене. а у відповідь отримала, що мене чоловік скоро таку протітутку вижене і буду жити на вулиці, що такого хлопця проміняла на блядство, вибачте, але це вже перебір, слів не вистачає, щоб описати моє становище, якщо що анонімно. дякую, що вислухали
 
girlorgДата: Понеділок, 12.01.2015, 13:07 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
Немає самотніх сердець, душ, очей. Є лише холодні обійми, які не здатні запалити іскру в очах напроти.
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Що робити якщо хлопець думає що ти повія???
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом