MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Дівчина має знати собі ціну
Дівчина має знати собі ціну
girlorgДата: Понеділок, 24.11.2014, 10:38 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Ну на принца не чекаю,але і шлятися не збираюся. Я вважаю що це низько для дівчини коли вона йде по руках. Вона не знає собі ціни,для мене така людина є пустою. Ну я розумію тих,хто помилився раз,але є ж такі,які ціле життя шляються і саме гірше що їм це подобається(
 
girlorgДата: Середа, 07.01.2015, 17:07 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Недавно моя дівчина ходила на ДН до малознайомого їй хлопця з яким вона недавно познайомилась. Мене це насторожило, але вона була з подругою тому я її відпустив. На наступний день коли вона повернулась, вона мені сказала, що її напоїли і зґвалтували 2 хлопців. А подругу відвели десь погуляти. Поки подруга розважалась з якимось хлопцем. Вони почали приставати до неї, розділи і зробили свою справу, ще й без захисту. І тепер може бути подвійна біда. Тому дівчатка, будьте обережні з малознайомими вам людьми. Хлопці всякими бувають.
 
girlorgДата: Вівторок, 13.01.2015, 19:55 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
Мой отец очень хотел сына, а родилась я. Так вот, меня зовут Саша, уже 10 лет занимаюсь дзюдо, мастер спорта, водить научил лет в 12, но при этом не умею краситься, готовить, в гардеробе одни джинсы и кеды, а все друзья-парни называют меня Саньком, я у них братан. Все бы хорошо, но замуж я, наверное, не выйду никогда(
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Дівчина має знати собі ціну
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом