MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Раніше моя "подружка" була дуже тугенька, у останнього хлопц
Раніше моя "подружка" була дуже тугенька, у останнього хлопц
girlorgДата: Субота, 10.01.2015, 17:24 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Раніше моя "подружка" була дуже тугенька, у останнього хлопця трохи великий член, і він мене трахає дуже глибоко, а я ще й піддаю жару постійно рухаючи бкрдами вперед і вперед, аби отримати ще більше насолоди. От тільки думаю, чи моя пісюлька так довго протягне? Або я надто перезбуджуюсь весь час,
Порада!!!
Якщо болі після акту немає, значить все ок
 
OlenkaДата: Вівторок, 28.03.2017, 10:03 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Є в мене краща подруга. Давно дружимо. Але останні пів року в мене дикий стояк на неї. Тільки від одного її запаху башню зносить. Нормально по місту гуляти з нею не можу.вчора поїхав на навчання, вона мене проводити пішла. Думав не витримаю і трахну її прям на вокзалі. Але так вийшло, що посварилися.
Зараз розумію, що не можу без неї, а вона "не хоче дружбу псувати".
От що мені робити?
П.с. рижа, я знаю що ти це читаєш. Люблю я тебе крч.
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Раніше моя "подружка" була дуже тугенька, у останнього хлопц
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом