MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » зустрічалась з хлопцем більше року секс був чудовий, вже роз
зустрічалась з хлопцем більше року секс був чудовий, вже роз
girlorgДата: Четвер, 15.01.2015, 11:08 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
зустрічалась з хлопцем більше року секс був чудовий, вже розійшлись але сексу хочеться, з іншими ні він ні я не хочемо, доволі часто він сильно ображав мене, та є знову можливість зайнятись сексом, порадьте чи забути всі принципи і піти переспати чи все ж таки зупинити себе і відмовити йому?
 
OlenkaДата: Неділя, 25.01.2015, 11:37 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
кохаю хлопця. секс був дуже крутим але тепер не спілкуємось дуже хочу його але оскільки не спілкуємось то нічого бути не може. маю друга який дуже хоче сексу зі мною а я тяги до нього не маю, бо сприймаю суто як друга , хочу того що кохаю що порадите? переспати з другом чи забити на нього?
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » зустрічалась з хлопцем більше року секс був чудовий, вже роз
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом