MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Мій хлопець час від час робить мені куні,так як під час секс
Мій хлопець час від час робить мені куні,так як під час секс
OlenkaДата: Середа, 04.03.2015, 17:10 | Пост # 1
Постів: 3286
Мій хлопець час від час робить мені куні,так як під час сексу я оргазму ще не отримувала.Але і від куні нуль задоволення. Зі мною щось не так?

7tanusha7Дата: Четвер, 05.03.2015, 12:08 | Пост # 2
l)))
Постів: 37
Або хлопець тебе не заводить, або з тобою щось не так - звернись до гінеколога/сексолога.
Секс це не від'ємна частина життя. У сім'ї без сексу рушаться відносини і хтось не витримує - йде. Роби висновки.

OlenkaДата: Четвер, 27.10.2016, 13:12 | Пост # 3
Під час куні, мій хлопець вирішив зімпровізувати: увійшов пальчиком в попку. До цього - була категорично проти анала і іншого. Не минуло й п'яти хвилин, як я кінчила. Хочу ще, але в жопу не дам. Стерво.

OlenkaДата: Неділя, 19.03.2017, 15:50 | Пост # 4
Хлопець роблячи куні використовуючи техніку "англійського алфавіту" (язиком вимальовував буковки). Алфавіт кінчився. А я ще не кінчила: -Давай український! Там 33 літери! Сміялися довго.

OlenkaДата: Пятниця, 24.03.2017, 10:18 | Пост # 5
Після того, як зроблю мінет, стаю ніжною і шовковою, хоча в житті, та й у звичайному сексі я стерва. Може відчуваю, що мною оволоділи повністю, і більше не випендрююсь ... Обожнюю цей стан!

Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Мій хлопець час від час робить мені куні,так як під час секс
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::