MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Мій хлопець час від час робить мені куні,так як під час секс
Мій хлопець час від час робить мені куні,так як під час секс
OlenkaДата: Середа, 04.03.2015, 17:10 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Мій хлопець час від час робить мені куні,так як під час сексу я оргазму ще не отримувала.Але і від куні нуль задоволення. Зі мною щось не так?
 
7tanusha7Дата: Четвер, 05.03.2015, 12:08 | Повідомлення # 2
l)))
Повідомлень: 37
Або хлопець тебе не заводить, або з тобою щось не так - звернись до гінеколога/сексолога.
Секс це не від'ємна частина життя. У сім'ї без сексу рушаться відносини і хтось не витримує - йде. Роби висновки.
 
OlenkaДата: Четвер, 27.10.2016, 13:12 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Під час куні, мій хлопець вирішив зімпровізувати: увійшов пальчиком в попку. До цього - була категорично проти анала і іншого. Не минуло й п'яти хвилин, як я кінчила. Хочу ще, але в жопу не дам. Стерво.
 
OlenkaДата: Неділя, 19.03.2017, 15:50 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Хлопець роблячи куні використовуючи техніку "англійського алфавіту" (язиком вимальовував буковки). Алфавіт кінчився. А я ще не кінчила: -Давай український! Там 33 літери! Сміялися довго.
 
OlenkaДата: Пятниця, 24.03.2017, 10:18 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Після того, як зроблю мінет, стаю ніжною і шовковою, хоча в житті, та й у звичайному сексі я стерва. Може відчуваю, що мною оволоділи повністю, і більше не випендрююсь ... Обожнюю цей стан!
 
OlenochkaДата: Неділя, 07.06.2020, 09:30 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4510
Був момент коли після сексу я почув як дівчина (це була дівчина на одну ніч) почала випускати повітря (ну ви самі розумієте). Я типу сказав що все Ок , не потрібно соромитись це нормально що після сексу з вагіни виходить повітря. Вона розвертається і каже : « Це не з вагіни». Більше я з нею ніколи в житті не бачився )
 
OlenochkaДата: Пятниця, 12.02.2021, 13:02 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4510
Цитата
Попросила мене подруга звабити одного хлопця і коли він закохається- просто відморозитись. Помста так звана вийде. Але в процесі зваблення я сама в нього закохалась. Ще й так конкретно. Те що мало бути приколом обернулось душевною трагедією.
Прєдлагаю подругу послати нах і бути щасливою. В чом трагедія? Він тебе перший послав? А на майбутнє - нєфіг ввязуватись в сумнівні історії по просьбі "подруг". Він її бортанув, вона вирішила тебе використати, щоб йому відімстити. Сама не при ділах. Сюда ж відносяться всякі дебільні "перевірки на вірність". Юлия Колобкова
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Мій хлопець час від час робить мені куні,так як під час секс
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом