MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Як зацікавити хлопця? Без натяку на секс! (Як зацікавити хлопця без сексу?)
Як зацікавити хлопця? Без натяку на секс!
Модератор форумуДата: Понеділок, 09.03.2015, 18:51 | Повідомлення # 1





У нас з хлопцем відносно молоді стосунки,я його попередила що не готова ще займатися сексом. Хлопець каже, що він готовий чекати, і він мене підтримує, і готовий допомогати мені,але я турбуюся, що він може втомитися від очікування. Що я можу зробити, щоб утримати його і зацікавити?
 
OlenkaДата: Понеділок, 09.03.2015, 18:51 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285





У нас з хлопцем відносно молоді стосунки,я його попередила що не готова ще займатися сексом. Хлопець каже, що він готовий чекати, і він мене підтримує, і готовий допомогати мені,але я турбуюся, що він може втомитися від очікування. Що я можу зробити, щоб утримати його і зацікавити?
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Як зацікавити хлопця? Без натяку на секс! (Як зацікавити хлопця без сексу?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом