MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Презерватив застряв в середині мене і хлопець в нього кінчив
Презерватив застряв в середині мене і хлопець в нього кінчив
knopaДата: Понеділок, 04.05.2015, 17:34 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 762
Презерватив застряв в середині мене і хлопець в нього кінчив чи можу я від цього завагітніти?
 
knopaДата: Неділя, 23.08.2015, 19:09 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 762
Спочатку, коли тільки починали трахатись з хлопцем, досвіду в мене особливо не було. І ось все чудово, він близький до фіналу, каже, що хоче кінчити мені на живіт. Виходить з мене, я з самим професійним і шалено сексуальним виразом обличчя беру в руку його член і починаю дрочить, направивши його, як мені здавалося, собі на живіт. На жаль, закони фізики вирішили інакше, і він скінчив мені в око. Розумієте, в око. Відразу опухло, майже не відкривається, хлопцю ніби і шкода, а ніби і дико рже, як скотина. Я потім ще дні два мило називалася Квазімодіком
 
OlenkaДата: Понеділок, 23.01.2017, 12:31 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Вночі кінчав дівчині на груди, а вранці вона просить мене відвернутися, щоб вона наділа ліфчик. Жіноча логіка, однако!
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Презерватив застряв в середині мене і хлопець в нього кінчив
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом