MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Переспала другом брата, бо дуже хотілося сексу. Здається він
Переспала другом брата, бо дуже хотілося сексу. Здається він
OlenkaДата: Четвер, 21.05.2015, 18:39 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Переспала другом брата, бо дуже хотілося сексу. Здається він закохався, став частіше приходити якби до брата, а сам постійно на мене витріщається і при нагоді лізе цілуватись(((( Він мені подобається, але я не хотіла зараз заводити стосунки((( Блін..........
 
OlenochkaДата: Середа, 10.10.2018, 09:06 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4513
Вчора переспала з колишнім хлопцем,котрий зараз зустрічається з моєю "подругою". 
Думаю це стерво такого заслуговує. Ось тільки не знаю, разповідати їй чи ні?


Коли чоловік переважно думає не тією головою, що на плечах, а трошки меншою, то це ще з горем пополам можна зрозуміти, та коли так робить дівчина - це просто піздец!
Ну толку з твого вчинку, якщо подруга не знатиме?!! Куди світ котиться??!!
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Переспала другом брата, бо дуже хотілося сексу. Здається він
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом