MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Мій хлопець поводиться як кретин! Я не вимагаю від нього под
Мій хлопець поводиться як кретин! Я не вимагаю від нього под
knopaДата: Неділя, 30.08.2015, 12:29 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Мій хлопець поводиться як кретин!
Я не вимагаю від нього подарунків, грошей на шмотки і т.д. , Як вимагає більшість представниць жіночої статі. Я прибираю вдома, готую, не відмовляю в сексі (Не проти його будь-яких переваг, експерементів), роблю мінет , у мене гарна фігура, приваблива зовнішність, коли у нього були проблеми з грошима я його не кинула, коли у нього була депресія і він не хотів працювати я знаходила йому гроші (займала у подруг і родичів, так як. я студентка і я не працюю). А я ще й виявляюся поганою. Знаєте що найсмішніше? В обмін на те, що я роблю я прошу лише обіймати мене й цілувати, а він і цього не може. Я просто випрошую це в нього !!! Він каже мені, що я чоловікоподібна, хоча сам мене робить такою! Він не робить мені компліментів (рідкість від нього їх почути), не обіймає, не цілує, говорить мені, що б я не плакала або плакала в подушку, спілкується зі мною як я пацаном. Так хто ж у цьому винен бл*дь? Хочу почути вашу думку.
Анонімно, будь ласка.)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Мій хлопець поводиться як кретин! Я не вимагаю від нього под
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом