MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Як дівчата дрочать хлопцям або як пестити член рукою? (для д
Як дівчата дрочать хлопцям або як пестити член рукою? (для д
OlenkaДата: Субота, 09.07.2016, 20:23 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Чи знаєте ви, як відмінно побалувати свого хлопця? Нижче ви знайдете кілька простих і перевірених методів, які, безсумнівно, його збудять. Якщо ти хочеш зробити приємне своєму чоловікові чи хлопцеві, то обов'язково прочитайте цю статтю

Речі, які вам потрібні: Мастило

1 Перед початком цієї техніки вивчіть нові рухи пеніса вашого партнера до ерекції або стан легкого збудження.

2 Почніть з нанесення на свої обидві руки великої кількості мастила.

3 Зігнути пальці і торкнутися великим пальцем вказівного пальця, ніби вона намагалася утримати в руці склянку. Тепер поверніть зап'ястя так, щоб великий палець і вказівний палець перебували знизу, а не зверху.

4 Сядь або встань на коліна перед своїм партнером, вставте його член в дірочку, яку ти зробила з пальців. Повільно проведіть руку вниз до тих пір, поки не ви не впретеся в основу статевого члена.

5 Тепер акуратно утримуйте і стисніть пеніс

6 Повільно рухайте руку вгору в сторону головки пеніса.

7 Коли ви дійдете до кінчика члена, зробіть невеликий поворот зап'ястя, так, наче хотіла відкрутити кришку з банки. Переконайтеся, що ви не виконуєте цього руху, перш ніж ви дістанетеся до головки. Ви також можете пересувати руку вздовж по боках верхньої частини члена. Не повертайте самого пеніса. Поради Якщо ви хочете домогтися плавних рухів вгору і вниз, намагайтеся використовувати дві руки відразу. Перш ніж випробувати цей метод на своєму партнері, опрацюйте її на фалоімітаторі або штучному пенісі.

8 Відразу ж при повороті, накрий долонею головку статевого члена, поверніть руку так, наче хотіла роздушити горіх. Потім знову візьміться за пеніс і повільно проведіть рукою вздовж нього, направляючи його коренів. На цей раз великий палець і вказівний палець вашої руки повинна знаходитися зверху, а не як раніше, внизу.

9 Проведіть рукою вздовж всього члена прямуючи вниз, поки не досягнете корення.

10 У цей момент покладіть другу руку безпосередньо над першою. Великий палець і вказівний палець іншої руки повинні знаходитися внизу, щоб вони могли стикатися з великим пальцем і вказівним пальцем першої руки.

11 Тепер повторіть переміщення долоні вгору, поворот і масування головки статевого члена за допомогою іншої руки, що знаходиться зараз вище. Потім знову перемістіть руки вздовж статевого члена в напрямку його заснування.

12 Тепер змініть руку, пам'ятайте, щоб вказівний і великий палець однієї з них стикається з вказівним і великим пальцем іншої. Повторіть рух.
 
OlenkaДата: Середа, 13.07.2016, 18:27 | Сообщение # 2
Постів: 3286
Краще вже мінет!
 
OlenkaДата: Понеділок, 07.11.2016, 18:43 | Сообщение # 3
Постів: 3286
Сідаю на свою руку і сиджу десь півгодини, так щоб добряче затерпла, а потім починаю дрочити, відчуття просто неймовірні здається, що це робить хтось інший.
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Як дівчата дрочать хлопцям або як пестити член рукою? (для д
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом