MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Мама застала мене за мастурбацією! (Моя мама застукала мене за мастурбацією!)
Мама застала мене за мастурбацією!
OlenkaДата: Четвер, 13.10.2016, 13:24 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Я так переживаю! Моя мама прийшла, щоб запитати коли я їду і вона застала мене за мастурбацією. Що я повинна робити зараз? Я трохи переживаю, може хтось дайте мені кілька порад? Мені дуже соромно за себе :-/
Краще прикинутися, що нічого не сталося?
 
Прикріплення: 9496491.jpg (21.2 Kb)
 
OlenkaДата: Четвер, 13.10.2016, 13:28 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Нічого Не кажи про це їй. Це абсолютно нормальна річ, і сподіваюся, вона не одна з тих батьків хто псіхує з приводу того що є , що є 100% нормальним явищем. Якщо вона одразу нічого тобі не говорила про це, вона напевне вже і не буде згадувати. Ймовірно, спробує прикинутися що нічого не сталося. Вона знає, що це таке і цілком можливо що вона теж так робить.?
 
OlenkaДата: Середа, 19.10.2016, 21:47 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Нічого страшного
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Мама застала мене за мастурбацією! (Моя мама застукала мене за мастурбацією!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом