MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » КОхаю його Дівчата....я більше не можу терпіти цю біль...я з
КОхаю його Дівчата....я більше не можу терпіти цю біль...я з
OlenkaДата: Пятниця, 02.12.2016, 01:32 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
КОхаю йогоДівчата....я більше не можу терпіти цю біль...я зустрічалась рік з хлопцем,він мене дуже кохав,а я його не цінила,показувала свій характер,а зараз так кохаю,жити не можу без нього....а він нічого...я просила його,щоб написав,що я не потрібна йому,а він сказав,що ніколи мені так не напише....що робити??як його повернути,адже мені,крім нього не потрібний ніхто((порадьте,будь ласка

просто поговори з ним..виясни стосунки..і не муч себе.була так ж ситуація тільки я мучила 3 роки..потім поговрила з ним, і ми залишись друзями..а зараз в мене інший хлопець з яким я вже пів року..і ти теж знайдеш кращо..це просто такий вік..ти це переживеш..просто перша любов..яку ти не забудеш..ти зараз так вважаєш що не можеш без нього..а насправді це не так..от побачиш..бажаю удачі)

якшо він нормальний-пойме і вернеться.
в мене була таж фігня,кинула,потом ривіла,страдала і проче...короче хоч це буде для тебе важко якшо любеш,але всеодно-забий,шукай радощі в житті,забудь про нього. Я забила,-і він потом сам пришов просив пробачення і разне,но уже було позно,мені до нього стало фіолєтово. отак от.


В мене було таке теж,проте ми говорили з ним відверто,про все.Я його любила,але не відповідала взаємністю...А потім він на моє ходи погуляти ,сказав що тепер я помучусь..і тепер я буду знати як це боляче..((
він мені більше не писав і я йому не збираюсь..
Ти перш за все не повинна лазити за ним дзвонити писати,тим гірше для тебе...ти його не зможеш забути,і це нічого тобі не дасть..ніяких стосунків..
якщо він дійсно любив тебе то пробачить,і сам подзвонить ,тільки не ти перша вибачайся ...
а якщо не любив то ти була для нього іграшкою,і скоріше всього він буде мати іншу


в мене ситуація похожа я літом зустрічалася з хлопцем все було і романтичні короче все але я показувала свій характер вобщем він поїхав в карпати відпочити мене кликав але я не захотіла і тимбільше батьки непустили......і ось коли він поїхав до мене почав заігрувати другий ну все я і так і сяк від нього тікала але одного вечора я з ним поцілувалася і пішла гуляти і щоб не мучити свою совість розповіла свого хлопцеві що я його зрадила він звичайно образився і ми розійшилися та через два місяці я зрозуміла що попередні три були для мене найкращими у цьому житті і що я його кохаю я йому признавалась вибачалась....але він мені сказав що він мене кохає але ми можемо бути тільки друзями томущо я його тоді зрадила і він нехоче щоб це повторилося і ось всі місяці від літа ми спілкуємось та тільки як друзі.......на новий рік до нього на хату прийшли його друзі та подруги вони віддихнули......а на другий день він просто мені сказав шо він поцілувався з якоюсь дівчиною якраз на новий звичайно мені було боляче але я тримала це все в собі не хотіла щоб він дізнався.....
моя тобі порада просто на два ти місяці забий на нього навіть не говори з ним просто там привіт привіт як справи тралляяя про
Прикріплення: 6402097.jpg (38.0 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » КОхаю його Дівчата....я більше не можу терпіти цю біль...я з
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом