MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Хлопець завжди говорить про других дівчат
Хлопець завжди говорить про других дівчат
OlenochkaДата: Неділя, 03.09.2017, 09:13 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4504
У мене така проблема у мене є хлопець. ми з ним зустрічаємося два місяці. Коли ми говоримо по телефону він завжди говорить про других дівчат. А одного разу він мені запропонував проїхатись з ним на мотоцикли тільки для того щоб позлити других дівчат. Що це може означати?



В мене виникає багато питань. В першу чергу: як ти ставишся до того, що він тобі розказує про інших дівчат? Чи впливає то на твою самооцінку? Взагалі як ти ставишся до його поведінки? Так, вона досить голосно про щось говорить. Є до речі спосіб перевірити про що саме. В таких випадках добре було б збільшити дистанцію між вами(тобто перестати дзвонити першій, інколи не брати трубку, займатися своїми справами, не змінюючи планів при першому натякові на побачення, скоротити час телефонних розмов до 10 хвилин) і поспостерігати за тим, що буде відбуватися. Якщо це про те, що він просто не вміє будувати відносини по іншому і вам потрібно поговорити про те, що підходить, що краще уникати — добре. Він буде прикладати зусилля для того, щоб тебе завоювати. Але якщо ти не помітиш ніякого бажання зменшити дистанцію з його боку — саме час сказати наступний і закрити цю історію, адже в такому разі краще бути у відносинах наповнених взаємним коханням і турботою.
Прикріплення: 4542298.jpg (57.0 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Хлопець завжди говорить про других дівчат
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом