MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Мені 20р. Одружилась 2 місяці тому по зальоту
Мені 20р. Одружилась 2 місяці тому по зальоту
OlenochkaДата: Неділя, 27.05.2018, 12:18 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
Будь-ласка дуже треба поради.мені 20р.одружилась 2місяці тому по зальоту.мій чоловік думає тільки про своїх дружків і пянки я не витримала і пішла від нього сказала що буду розводитись,він не проти.тепер жалію про вчинок,бо люблю його,ну і за три місяці буде синочок.незнаю що тепер робити,як помиритись?порадьте щось,дуже важко на душі...



Правильно зробила!!!Нахрена тобі таке?Замість того,щоб копійчину лишню додому принести воно буде просирати в барах з дружками,а ти херова завжди будеш.Почав би курвів до хати водити.Так...що не переживай все ти правильно зробила!
Щодо грошей,що з ним,що без нього(хоча можеш на аліменти подати)і хоч якийсь толк буде. І дитину нормальну виховаєш без виродка ніж дитинка буде бачити ті п'янки,не дай бог,бійки...
Подумай,чи потрібно тобі таке"щастя"?
Прикріплення: 1832343.jpg (35.0 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Мені 20р. Одружилась 2 місяці тому по зальоту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом