MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Як цікаво проводити час з хлопцем?
Як цікаво проводити час з хлопцем?
OlenochkaДата: Неділя, 15.07.2018, 14:39 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Привіт. Мене звати, Іванка
Моєму хлопцеві виповнилося 18, а мені скоро 16? Як нам урізноманітнити наше проведення часу що б було цікаво обом?



Ви повинні думати самі (не тільки ти, і він у тому числі, щоб здатися тобі хорошим співрозмовником). Під час прогулянки розмовляйте про все: про ваші інтереси, про погоду, про плани на майбутнє, про улюблені книги, про своє життя, веселі історії з дитинства ітд.

А якщо ти маєш на увазі "урізноманітнити дозвілля" в сенсі "куди піти, що робити", то тут досить великий вибір: парк, пікнік, клуб, квест-кімната, парк атракціонів, дінопарк, лунопарк, планетарій, на концерт (влітку співаків мало хто приїжджає, з осені у багатьох розпочнеться тур), сходіть туди, де буде цікаво йому: якщо він захоплюється машинами, то на виставку ретро-машин; якщо книгами, виставка книг його улюбленого автора, в крайньому випадку бібліотека; якщо танцями, то йому було б цікаво подивитися на хореографію; також можна знайти в місті всякі музеї ілюзії, цирк, картинна галерея, фотогалерея, вже якщо нічого не підходить - кіно.

Іноді у відносинах потрібно жертвувати своїми інтересами, заради інтересів партнера. В нашому світі досить багато заходів, куди можна сходити з молодою людиною. Також можна подивитися в інтернеті різні цікаві місця в твоєму місті, так і в сусідньому теж (якщо до нього не далеко їхати). Я думаю, ти знайдеш захід, який зацікавить і його, і тебе Щастя вам
Прикріплення: 0634146.jpg (22.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 19.01.2021, 21:48 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4514
Мої батьки проти стосунків з хлопцем, бо у нього з куртки якось випав презерватив. Як пояснити їм нарешті, що нам по 22 і ми не в карти граємо ночами?
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Як цікаво проводити час з хлопцем?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом