MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Інтимна зона » Речі, Які Ніхто Ніколи Не Розповість Вам Про Вашу Піхву
Речі, Які Ніхто Ніколи Не Розповість Вам Про Вашу Піхву
knopaДата: Понеділок, 13.07.2015, 12:19 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 762
Говорити і писати про вагіни весь час на сайті knopa.info.  Ми не боїмося цього слова і ми не боїмося говорити про це. Розуміємо, що багато людей не говорить про вашу інтимну зону – вони не можуть навіть дати нормальні поради!Так, ось, як кажуть, є багато речей, які дівчата ніколи не почують про їх вагіни. Можливо ви чули деякі речі від старших сестер/друзів/двоюрідні сестр або мами... але є деякі речі, про вагіни, які просто завжди залишаються невисловленим. Досить! Так що  знайте, ви не самотні):

1. Іноді пахне.


Іноді цей запах не такий вже погано. Іноді це досить погано.

2. Іноді є свербіж без причини і ви намагаєтесь подряпати це дійсно ніяково.

Так завжди буває, коли ти на публіці.

3. Коли ви голите там волосся і воно згодом відростає то воно дуже колюче, під час сексу  може колоти та дратувати партнера.

Так... просто попередження.

4.Іноді після оргазму, вона стає супер чутлива і може бути навіть боляче доторкнутися.

Не хвилюйтеся, це нормально!

5. Якщо Ви не носите білизну, вагіна почуває себе так вільно і дивно.

Серйозно, спробуйте раз.

6. Вона потіє. Піт це не комфортно. Це теж дуже важко запобігти і позбутися.

Гей, літо.

7. Насправді може бути дуже важко ,отримати оргазм.

Секрет? Стимулюйте клітор.


Які з цих речей про піхву вас здивували найбільше? Я щось забула включити? Скажіть мені в коментарях.
Прикріплення: 7994493.gif (495.5 Kb) · 2859493.gif (972.9 Kb) · 0227171.gif (416.3 Kb) · 3254542.gif (1.08 Mb) · 2398203.gif (1023.0 Kb) · 6048850.gif (1021.1 Kb) · 3206470.gif (999.7 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Інтимна зона » Речі, Які Ніхто Ніколи Не Розповість Вам Про Вашу Піхву
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом