MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Інтимна зона » Речі, Які Ніхто Ніколи Не Розповість Вам Про Вашу Піхву
Речі, Які Ніхто Ніколи Не Розповість Вам Про Вашу Піхву
knopaДата: Понеділок, 13.07.2015, 12:19 | Пост # 1
Постів: 716
Говорити і писати про вагіни весь час на сайті knopa.info.  Ми не боїмося цього слова і ми не боїмося говорити про це. Розуміємо, що багато людей не говорить про вашу інтимну зону – вони не можуть навіть дати нормальні поради!Так, ось, як кажуть, є багато речей, які дівчата ніколи не почують про їх вагіни. Можливо ви чули деякі речі від старших сестер/друзів/двоюрідні сестр або мами... але є деякі речі, про вагіни, які просто завжди залишаються невисловленим. Досить! Так що  знайте, ви не самотні):

1. Іноді пахне.

Іноді цей запах не такий вже погано. Іноді це досить погано.

2. Іноді є свербіж без причини і ви намагаєтесь подряпати це дійсно ніяково.

Так завжди буває, коли ти на публіці.

3. Коли ви голите там волосся і воно згодом відростає то воно дуже колюче, під час сексу  може колоти та дратувати партнера.

Так... просто попередження.

4.Іноді після оргазму, вона стає супер чутлива і може бути навіть боляче доторкнутися.

Не хвилюйтеся, це нормально!

5. Якщо Ви не носите білизну, вагіна почуває себе так вільно і дивно.

Серйозно, спробуйте раз.

6. Вона потіє. Піт це не комфортно. Це теж дуже важко запобігти і позбутися.

Гей, літо.

7. Насправді може бути дуже важко ,отримати оргазм.

Секрет? Стимулюйте клітор.

Які з цих речей про піхву вас здивували найбільше? Я щось забула включити? Скажіть мені в коментарях.
Прикрепления: 7994493.gif(495.5 Kb) · 2859493.gif(972.9 Kb) · 0227171.gif(416.3 Kb) · 3254542.gif(1.08 Mb) · 2398203.gif(1023.0 Kb) · 6048850.gif(1021.1 Kb) · 3206470.gif(999.7 Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Інтимна зона » Речі, Які Ніхто Ніколи Не Розповість Вам Про Вашу Піхву
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::