MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Інтимна зона » Боюся робити мінет (Я дуже боюся робити своєму хлопцеві мінет секс)
Боюся робити мінет
OlenkaДата: Четвер, 20.10.2016, 00:21 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Мій хлопець вважає, що це несправедливо, що він робить мені куні, а я не відповідаю взаємністю. Я дуже боюся орального сексу....


Йому доведеться вирішувати, чи бажає він продовжувати займатия оральним сексом з вами чи ні. Якщо Ви не повністю проти цього , просто боїтесся то розкажіть про ваші конкретні страхи своєму хлопцеві і попросіть його допомогти вам.

Наприклад, якщо ви боїтеся, тому що не знаєте як це зробити, спитайте його, що він любить. Або якщо ти боїшся задушитися, попроси не засовувати член в горло зараз, нехай дозволить вам контролювати швидкість рухів і глибину проникнення. Якщо Ви не хочете щоб він кінчав вам в рот або турбуєтесь про безпеку, то ви можете попросити його витягнути, перш ніж він кінчить або попросіть використовувати презерватив під час орального сексу.

Нехай розповість чого очікує, може це подолає ваше занепокоєння з приводу орального сексу в додачу.
.
Кнопа!
Прикріплення: 0425790.jpg (172.9 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Інтимна зона » Боюся робити мінет (Я дуже боюся робити своєму хлопцеві мінет секс)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом