MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Інтимна зона » Кривий пеніс (член) – це норма чи щось дивне? [Поради]
Кривий пеніс (член) – це норма чи щось дивне? [Поради]
OlenkaДата: Понеділок, 19.12.2016, 17:30 | Сообщение # 1
Постів: 3286
„У мене величезна проблема. Справа в тому, що мій пеніс просто кривий, відхиляється вправо. Нікому, звичайно про це не говорив, але тепер сумно, тому що моя дівчина згадує про те, що ми могли б подумати про секс. На думку приходять тільки мурашки по тілу –  якщо я не впораюся? Або вона буде сміятися? Мій кривий пеніс, не дає мені спокою... Постійно думаю про це, навить не можу спати... допоможіть.Автору цього повідомлення, напевно здається, що він єдиний у кого кривий пеніс. Як стверджують фахівці, майже кожен пеніс згинається більше в одну чи іншу сторону. Звичайно, в деяких випадках ми можемо говорити вже про патології, які вимагають хірургічного втручання. Тому дізнайся, коли допомога потрібна, а коли абсолютно ні.

Кривий пеніс – це насправді проблема?

Пеніс може бути кривий з різних причин, причому найчастіше зустрічається як анатомічна будова, тобто просто "так". Однак варто знати, що основна причина не менш важлива – головне-це ступінь викривлення, тобто на скільки пеніс відхиляється від прямої лінії. У деяких випадках молоді люди побоюються, що їх член сильно кривий, але в кабінеті у лікаря виявляється зовсім інше.

– Якісь два роки тому я був в уролога з кривим пенісом. Я боявся, що просто "не зможу" бути у ліжку зі своєю дівчиною. Лікар оглянув член та сказав, що викривлення не перевищує двадцяти п'яти градусів, і мені нема про що хвилюватися. Трохи заспокоївся , але полекшення відчув коли зайнявся сексом з моєю дівчиною, і все виявився просто без проблем

Якщо ви переживаєте через зовнішній вигляд свого статевого члена, та вважаєте що кривий пеніс у вашому випадку може виявитися великою проблемою, то обов'язково зверніться до лікаря-уролога. При цьому варто взяти з собою фотографії, пенісу в стані ерекції. Іншими словами, зробіть фотографію свому маленькому другу, коли стоїть по стійці "струнко". Можливо, це смішно але для уролога ці фото будуть мати величезне значення – насправді, бо тільки в такому стані говорити про те, чи є викривлення критичним, чи ні. А адже досягнути ерекції у кабінеті досить складно, чи не так ;-)?

У переважній більшості випадків лікар оцінює дану ситуацію як абсолютно типову і нормальну. Ви здивуєтеся, як дізнаєтеся наскільки багато чоловіків мають криві члени! Нажаль, така вже людська природа що робить нас дуже індивідуальними не клонами, а людьми з різними "дефектами".
Додамо також, що в більшості випадків викривлення статевого члена в цілому не заважає при статевому акті.

Кривий пеніс може іноді бути великою проблемою
Звичайно, є ситуації в яких лікар одразу вказує на проблему або ми самі можемо про неї підозрювати. А саме, про більшу тривогу, коли викривлення перевищує тридцять градусів, при введенні такого члена в піхву виникає біль, або коли неприємно для жінки саме через велике викривлення.

Порятунком пеніса може бути хірургічна операція
У випадку, коли мова йде про серйозні зкривлення пеніса, які перешкоджають вільному проникненню та робить секс приємний , необхідне проведення хірургічного втручання. Примітка – ні в якому разі не вірте в ніякі чудо таблетки, які зроблять ваш пеніс рівним. Немає таких таблеток, а рекламують їх звичайні шахраї. Єдиним рішенням в такій ситуації просто піти до лікаря і проконсультуватися з ним що до вашої ситуації.
Прикрепления: 3600027.jpg(75.0 Kb) · 2336682.jpg(19.1 Kb)
 
OlenkaДата: Четвер, 19.01.2017, 21:36 | Сообщение # 2
Постів: 3286
Хлопець 19 років,дівчини немає,не курю,рідко можу випити з друзями,займаюсь спортом,вмію готувати,не урод але і не ідеал але з дівчатами 0,ще досі девственик,я не гей і не вважаю що секс обов*язково повинен бути по любві але все-одно якось не виходить зайнятись сексом з дівчиною,для хлопця мого віку це дуже стидно,переживаю що коли цей момент настане не зможу задовольнити дівчину...
 
OlenkaДата: Понеділок, 08.05.2017, 15:07 | Сообщение # 3
Постів: 3286
З приводу кривих членів. З'явився хлопець з кривим, трохи викривлений вгору, тобто головка до пузіка тягнеться, на банан схожий, і трохи зовсім вліво, якщо з його боку дивитися. Загалом, це охереть просто! Таких крутих потрахушек у мене ніколи не було! Причому отримую оргазм досить швидко, хоча раніше дуже рідко під час сексу відчувала вагінальний оргазм. Якщо у хлопця в штанях з кривизною "піпетка", то не просто хлопець з вами, а "секс-цукерочка"
 
OlenochkaДата: Субота, 17.02.2018, 12:15 | Сообщение # 4
Постів: 4149
З приводу кривих членів. З'явився хлопець з кривим, трохи викривлений вгору, тобто головка до пуза тягнеться, на банан схожий, і трохи зовсім вліво, якщо з його боку дивитися. Загалом, це охереть просто! Таких крутих потрахушок у мене ніколи не було! Причому отримала оргазм досить швидко, хоча раніше дуже рідко під час сексу відчувала вагінальний оргазм. Якщо у хлопця в штанях з кривизною "піпетка", то не просто хлопець з вами, а "секс-цукерка"
 
OlenochkaДата: Неділя, 21.10.2018, 12:07 | Сообщение # 5
Постів: 4149
Я дівчина, 23 роки. Хочу спробувати зайнятися сексом з хлопцем, у якого член такий кривий і в стоячому положенні та дістає до пупка. Був у подружки один такий. Вона була в захваті від його, вот і мені захотілось
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Інтимна зона » Кривий пеніс (член) – це норма чи щось дивне? [Поради]
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом