MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Інтимна зона » Побрила інтимне місце мене обсипає прищами,порадьте шо робит
Побрила інтимне місце мене обсипає прищами,порадьте шо робит
OlenkaДата: Неділя, 30.04.2017, 11:58 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Побрила інтимне місце мене обсипає прищами,порадьте шо робити,шоб не опсипало.

1. Якщо ти тільки почала брити то так є потім пройде, помасти кремом дитячим після бритя.

2. Використовувати мило для інтимної гігієни і купувати дорожчу бритву, особисто мені підходить Gillette Satin care для жінок. Вони продаються скрізь бірюзові по штучно такі бірюзові. Тобто потрібно підібрати для себе бритву. Купи декілька різних і експерементуй. Ішші ще використовують пінки для бритття, але мені здається що якщо потрапить вона на слизисту, буде пекти, я не пробувала.

3. І бритва для інтимного місця повинна бути окрема

4. Мазайся дитячим кремом чи присипкою.
Або з господарським милом брийся,бо звичайне дуже алергійне.
Ну і як сказали вище брий за,а не проти і буде тобі щастя

5. Не брий, ти підстригай ножницями!

6. Якщо шкіра схильна до подразнень, не знущайся з неї. Ніхто не вмре, якщо у тебе там буде волосся.
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Інтимна зона » Побрила інтимне місце мене обсипає прищами,порадьте шо робит
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом