MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Контрацепція » Вибір презерватива.
Вибір презерватива.
girlorgДата: Четвер, 05.06.2014, 23:50 | Пост # 1
Постів: 1718
В умовах сучасної економічної кризи ціни на все значно виросли, само собою на контрацепцію теж. Колись за пачку презервативів (12 штук) платили 45-50 грн тепер потрібно заплати 100 і більше. Цікаво хто якими користутся contex durex lifestyles trojan. Чи можливо скоро доведеся переходити на українського виробника в часності perfekt. Висловлюйте свої думки будь-ласка.

girlorgДата: Пятниця, 21.11.2014, 16:25 | Пост # 2
Презерватив - незамінна річ. У турпоході в ньому можна зберігати запальнички і сірники - відмінно оберігають від вологи. Можна використовувати як джгут, щоб зупинити кровотечу. Якщо тонеш, надувати презерватив - ось тобі і плавзасіб. Якщо його наповнити водою - можна рибок із зоомагазину додому принести або вогнище загасити. Коротше, виручає практично у всіх життєвих ситуаціях!
Всі ці переконливі доводи навів дружині мій приятель, коли вона виявила у нього в кишені упаковку цих чудодійних засобів.
Не переконав.

girlorgДата: Понеділок, 01.12.2014, 21:00 | Пост # 3
94% - ви тільки вдумайтеся в цю цифру! 94 % чоловіків брешуть про справжній розмір своєї гідності ! А розкрити таку страшну таємницю вдалося банальною статистикою продажів презервативів , так як лише 6% чоловіків купують гумові контрацептиви збільшених розмірів , все ж інші задовольняються стандартними і при цьому розповідають про свої придумані « ХХХL »."
Ха! Ха -ха! Хто тут нєудачнік???

girlorgДата: Четвер, 15.01.2015, 14:50 | Пост # 4
ПРЕЗЕРВАТИВ: СПІВВІДНОШЕННЯ КОРИСТІ І ШКОДИ.

Необхідність вберегтися від Сніду і захворювань, що передаються статевим шляхом, не викликає сумнівів, але спосіб захисту нав'язувати не слід: кожен має право зробити вибір самостійно. Одні утримуються від сексу до шлюбу і зберігають вірність в ньому, інші покладаються на а раптом промине, треті воліють безпечний секс з презервативом. 

НАСКІЛЬКИ ВІН БЕЗПЕЧНИЙ?

Деякі чоловіки і жінки вважають, що презерватив заважає сексу, інші розглядають його використання як частину прелюдії (любовної гри), інші вважають, що фізичний бар'єр, а саме таким є презерватив, притуплює відчуття. Перевагою «притуплених» відчуттів можуть стати тривалі попередні ігри та «відстрочена» еякуляція, а недоліком - зниження сексуального збудження.

Популярність не пов'язана з безпекою?

У розвинених країнах презервативи є найбільш популярним методом контролю народжуваності. Так, 28% опитаних чоловіків (з числа одружених і користуються контрацептивами) покладаються на презервативи. У слаборозвинених країнах цей показник становить лише 6-8%.

В даний час популярність використання презервативів істотно варіює від країни до країни. Згідно з результатами соціологічних опитувань, частота застосування презервативів найбільш висока у Японії, де на їхню частку припадає 80% всіх використовуваних методів контрацепції.

Частота використання презервативів для профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), також варіює.

До речі про безпеку: Всесвітня організація охорони здоров'я констатувала, що використання презерватива знижує ризик зараження ВІЛ на 90%; Міжнародна федерація планування сім'ї (IPPF) - приблизно на 70% порівняно з незахищеним вагінальним статевим актом.

У 2000 році Агентство міжнародного розвитку США, Управління з контролю за продуктами і лікарськими препаратами США (FDA), Центр по контролю і профілактиці захворювань США і Національний інститут охорони здоров'я США, відповідальні за рекомендації по дослідженню і використанню використання презервативів з'ясували наступне: презерватив знижує ризик зараження ВІЛ/Снідом на 85%.

З тих пір було проведено чимало досліджень, присвячених цій проблемі. З них можна зробити кілька загальних висновків, як позитивних, так і не дуже. Навіть з'явилися нові дані про недостатню ефективність презервативів щодо ВІЛ-інфекції. Не підтвердилася інформація про повної ефективності презервативів при гонореї і хламідіозі.

В даний час є відомості про те, що ризик зараження при використанні презерватива при анальному сексі вище, ніж при вагінальному. Немає доказів повної ефективності презерватива для запобігання інфікування ВІЛ

У свою чергу, з'явилися повідомлення про ефективність презервативів для запобігання зараження генітальним герпесом і папіломавірусною інфекцією статевих органів. Слід зазначити, що ступінь ризику залежить як від якості кондомів, так і від дотримання правил і частоти їх використання, а також від умов зберігання самого виробу .

Еволюція виробу))))

Історія презерватива налічує не менше чотирьох століть. За деякими даними, презервативи використовували ще в давнину - в Стародавньому Римі і Єгипті. Презервативи виготовляли з самих різних, часом досить несподіваних матеріалів.

Сучасні презервативи найчастіше виробляють з латексу, хоча використовують і інші матеріали, наприклад, поліуретан. Презервативи з латексу виявилися тонше і міцніше, ніж застосовувалися раніше «моделі» з гуми. На відміну від гумових, вони могли зберігатися до 5 років, а не 3 місяці, а їх виробництво було більш безпечним в технологічному аспекті.

Поліуретан краще проводить тепло, менш чутливий до температурних коливань і ультрафіолетового випромінювання, тому вимоги до зберігання презервативів з цього матеріалу менш жорсткі, а термін - триваліший.Кращі поліуретанові презервативи в 3 рази тонше звичайних латексних (товщина стінки поліуретанового презерватива - у середньому 20 мікронів). Поліуретан сумісний з мастилами на основі масел, на відміну від латексу, не викликає алергії і не має запаху. Але поліуретанові презервативи менш еластичні, ніж латексні, легше зісковзують або рвуться, при цьому коштують дорожче.

Будьте мудрими, застосовуйте запобіжні міри у сексі.....

OlenkaДата: Середа, 28.01.2015, 16:02 | Пост # 5
Постів: 3287
Народ, хто вже користувався презирвативами Durex real feel. Чи справді з ними відчуття реальні?

OlenkaДата: Пятниця, 13.03.2015, 19:01 | Пост # 6
Купляв для свого друга презервативи в аптеці, ну а молода продавщиця до мене:"Гаряча нічка буде?)". Я у відповідь:"Та це для друга...".Так сумно і соромно мені не було ніколи.

OlenkaДата: Понеділок, 16.03.2015, 00:17 | Пост # 7
Чи захищають презервативи від венеричних хвороб?

Презервативи Це питання мучить багатьох молодих людей , особливо наслухавшись і начитавшись всяких страшилок і чуток про ВІЛ- інфекцію ( СНІД). Число СНІДофобія ( хворих психічним захворюванням - боязню захворіти на СНІД ) неухильно зростає і в десятки тисяч разів перевищує число людей, що мають набутий імунодефіцит і носять вірус , його викликає . Поспішаю їх заспокоїти. Згідно єдиному в світі широкомасштабного дослідження американських вчених Інституту здоров'я (USA) , проведеним у 1998 - 2000 рр. . доведено , що ВІЛ- інфекція не передається при правильному використанні презерватива. Хоча , за великим рахунком , ВІЛ передається при одноразовому незахищеному статевому контакті лише в 0.1 % випадків при контакті з ВІЛ -інфікованим партнером і в 0.0001 %, якщо ВІЛ- статус статевого партнера невідомий. ( Ризик зараження ВІЛ інфекцією без використання презерватива) . Також в ході дослідження , встановлено, що презерватив надійно захищає і від гонококової інфекції. Щодо інших статевих інфекцій , жаль , вчені не знайшли чітких доказів .
Від яких інфекцій не захищає презерватив

Презерватив не захищає від інфекцій , локалізація яких може знаходитися поза зоною захисту презерватива. це :
- Сифіліс
- Генітальний герпес
- Папіломавірусна інфекція
- Контагіозний молюск
- Лобковий педикульоз
- Короста
- Тропічні ЗПСШ (м'який шанкр , донованоз , венерична лімфагранулема )

Основне призначення презерватива - це оберігання від небажаної вагітності - хоча є інформація ВООЗ ( Всесвітньої організації охорони здоров'я ) , що при регулярному використанні презервативів в перебігу року у 5-8% пар все одно настає вагітність . Презерватив може виявитися неефективним при неправильному його зберіганні в торговельній мережі. Для збереження цілісності латексу необхідний певний температурний режим і певна вологість навколишнього середовища. Презервативи мають термін придатності.
Нові дані про ефективність презервативів

Минуло 7 років з моменту опублікування нашумілого доповіді чотирьох урядових агентств США ( Агентства міжнародного розвитку США , Управління з контролю за продуктами і ліками , Центру контролю захворювань , Національного інституту охорони здоров'я ) "Наукові докази ефективності використання презервативів для запобігання зараження ЗПСШ " . За цей період було проведено чимало досліджень , присвячених цій проблемі . З них можна зробити кілька коротких висновків , як і радісних так і сумних. У порівнянні з доповіддю робочої групи 2000 з'явилися дані про неповну ефективність презервативів щодо ВІЛ інфекції.
Не підтверджуються дані про повну ефективності презервативів при гонококової інфекції.
Також як і в доповіді не підтверджується повна ефективність захисту презервативів від хламідійної інфекції.
Зате з'явилися повідомлення про ефективність презервативів для запобігання зараження генітальним герпесом і папіломавірусної інфекцією для жінок.
Ризик зараження при використанні презерватива при анальному сексі вище , ніж при вагінальному .
Немає доказів повної ефективності презерватива для запобігання інфікування генітальними мікоплазмами .
Вибір презерватива не є визначальним для його ефективності .

OlenkaДата: Вівторок, 03.01.2017, 14:45 | Пост # 8
Мій член боїться презервативів, як тільки відкриваю пачку, він відразу падає і в подальшому самі розумієте( Тільки но відкидаю їх в сторону мій голем знов твердіє на камінь. В стосунках 3 роки, секс завжди без захисту. Порадьте шо робити, хочеться ще а мадам моя боїться бо там могло щось залишитись

OlenochkaДата: Понеділок, 16.10.2017, 14:20 | Пост # 9
Постів: 2030
Але я вже розумію, нащо робити такі презервативи - на те, щоб ти гроші витрачав надурно, синку))
В тому місці, де ті реберця труться, розташовані звичайні собі м'язи, а
не суцільна ерогена зона. Ти от візьми пральну дошку стару з реберцями і
по руці себе повози довгенько - от таке відчуття, марудне.
Звісно, якщо ти збудиш дівчину до сказу,їй видаватиметься що скрізь
круто, але загалом то фігня повна, рекламна фішка. Або ж дівчина буде
казати що їй все сподобалось, щоб не образити, ти ж старався)
Мене приміром ті реберця люто бісять. Та й взагалі презервативи бісять,
не люблю їх. Хіба тіщо світяться - прикольні, поржати можна)))

OlenochkaДата: Пятниця, 30.03.2018, 09:49 | Пост # 10
Не знаю з приводу українського виробника, але надаю перевагу тому ж дюрекс.

OlenochkaДата: Середа, 11.04.2018, 23:40 | Пост # 11
Цитата
Конгрес феміністок у Лос-Анжелесі.
Порядок денний - вибір презервативів та контрацептивів.
Слово бере американка: "Я використовую виключно медпрепарати фірми <NNNNN>".
Наступна японка: "Користуюсь тільки презервативами японського виробництва, фірми <ZZZZZZ>".
Представниця СНД: "Ми з чоловіком завжди використовуємо звичайне ведро, будь-якого виробництва".
Усі в шоці, безліч здивованих вигуків "Як??.. Поясніть?..".
Та: "Усе геніальне просте: чоловіка маю зросту невеликого, тому підчас сексу зі мною він стає на відро.
То ж у потрібний момент ведро з-під нього я вибиваю ногою, - це працює, гарантія стовідсоткова"

OlenochkaДата: Понеділок, 28.05.2018, 20:38 | Пост # 12
Кажу коротко: використання презервативу є гріх, як і інших засобів протизачаття. Так каже церква. А хто хоче, може сперечатися і непогоджуватися - це справа житейська.

Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Контрацепція » Вибір презерватива.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::