MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Контрацепція » Хочу переспати з хлопцем, але боюсь томущо в мене алергія на
Хочу переспати з хлопцем, але боюсь томущо в мене алергія на
OlenkaДата: Вівторок, 20.01.2015, 00:17 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Хочу переспати з хлопцем, але боюсь томущо в мене алергія на презервативи, а таблетки нільзя вживати( Що робити?анон
 
OlenkaДата: Неділя, 26.02.2017, 14:44 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Спробуйте без презерватива
Або просто замініть їх на інші
Можливо в неї алергія на латекс або складники змазки
Якщо алергія на латекс то презервативи не підійдуть взагалі
ніякі
І треба шукати інші методи контрацепції
Але ні в якому разі таблетки протизаплідні ніякі не можна, бо в
майбутньому твоя кохана буде мати через них дуже багато
проблем
 
OlenochkaДата: Вівторок, 27.03.2018, 09:28 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4510
Переспав зі знайомою. Сталось випадково, але з самого початку була умова що то акція одноразова. Тепер я хочу провести з нею ніч ще хоча б раз. Таке витворяє в ліжку, що голова обертом. Тільки шкодую що умова про один раз була по моїй ініціативі, і не впевнений що вона згодиться, тому що зійшлась з колишнім. Цікавить думка дівчат, варта про це говорити їй, чи ні?
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Контрацепція » Хочу переспати з хлопцем, але боюсь томущо в мене алергія на
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом