MENU
Слава Україні! Зараз як ніколи НАША країна потребує допомоги. Будь-яка допомога буде важливою та наблизить нас до миру. Допомога біженцям, пораненим, війську, інформаційна війна - все це наближує нас до знищення ворога на нашій землі. Не будь байдужим! Допоможи Україні!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Моя дівчина не хоче займатись зі мною сексом бо боїться що м
OlenkaДата: Субота, 07.02.2015, 12:27 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Моя дівчина не хоче займатись зі мною сексом бо боїться що може залетіти навіть з презервативом (типу, я якась ймовірність). Внимание, знатоки, вопрос: яка ймовірність такого і чи це дійсно так? Та яким чином ті презервативи можуть порватись і які марки НАЙкраще купувати, щоб надійніші були? durex?
 
nadiakovtanДата: Четвер, 21.01.2016, 20:40 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 9
Цитата Rostyk ()
бо боїться що може залетіти навіть з презервативом (типу, я якась ймовірність).
І правильно робить.
 
OlenochkaДата: Середа, 09.03.2016, 00:54 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4679
nadiakovtan, але ж залежно який вік. Якщо 16 і 21 то є різниця
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом