MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Контрацепція » Попісяти в мене,це вб'є сперму? (Пісяти у вагіну небезпечно)
Попісяти в мене,це вб'є сперму?
OlenkaДата: Вівторок, 13.12.2016, 04:49 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Привіт,
Мій хлопець хоче зайнятися сексом, і він сказав що міг би напісяти в мене після, щоб убити сперму аби не завагітніти. Я не думаю, що це безпечно? І чим це грозить для мене???




Смачна липка сперма, яка виходить з пеніса у хлопців при евакуляції, може жити в теплій, вологій піхві до п'яти днів. В той час як сперматозоїди чутливі до кислих речовин, таких як сеча. Після того як його сперма потрапить всередину вас, немає жодного безпечного способу, щоб змити її. Навіть якщо він помочиться в середину вас, адже сеча не містить сперміциду.

Крім того, якщо мочитися всередину,то це загрожує вам серйозними інфекціями. Його сеча включає в себе різні відходи оршанізму, які можуть серйозно порушити баланс вашої піхви, матимеш більшу схильність до дріжджових інфекцій, інфекції сечових шляхів та навить гірше, інфекція нирок. Бактерії в сечі можуть підплисти до вашої нирки і атакувати їх. Це боляче....

І нарешті, до найстрашньої частин вашого питання: чому Ви не використовуєте презерватив? Можливо, він хоче обдурити вас заставивши думати, що сечовипускання-це форма контролю над народжуваністю? Ви не тільки маєте загрозу вагітності а і підхопити також інфекцію. Якщо він не хоче використовувати презерватив, будь ласка утримайтеся від сексу з ним — тільки з хлопцем який дійсно піклується про вас та ваше життя варто іти на такий ризик.
Прикріплення: 5141348.jpg (25.1 Kb)
 
OlenkaДата: Вівторок, 20.12.2016, 18:04 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
tongue
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Контрацепція » Попісяти в мене,це вб'є сперму? (Пісяти у вагіну небезпечно)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом