MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Контрацепція для підлітків
OlenkaДата: Четвер, 22.12.2016, 22:11 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Ви прийняли рішення – та починаєте вступати у статеві зносини. Однак, перш ніж це станеться, вам потрібно вибрати відповідний метод контрацепції. Для початку – дякую, якщо ти це читаєш це означає, що ви шукаєте інформацію на цю тему. А це вже дуже гарний початок. Правильно підібрана контрацепція для підлітків повинна враховувати вплив на організм молодої людини, як і ... спосіб життя. Таким чином, який метод контрацепції підходить для вас?


Які методи не є ефективними?

Цей абзац спеціально приведена на початку статті. На жаль, незважаючи на великий доступ до безлічі навчальних матеріалів, рівень знань про контрацепцію у деяких молодих людей буває ужасний. Більше того, тут мова йде навіть не про контрацепцію, але про розгляд ефективних методів. Не ефективні методи призводить до багатоплідної вагітності, трагедій життя, руйнування планів, а часто і до кінця стосунків, які руйнуються тільки через дитину. Таким чином, які методи застосовувати не слід?

Спосіб "на перший раз"
Той факт, що дівчина яка планує вступати у статеві відносини незаймана, не має ні найменшого значення, якщо мова йде про контрацепцію. Це не ніякий захист від небажаної вагітності.

Перерваний статевий акт
Метод полягає у виведенні члена з піхви жінки безпосередньо перед евакуляцією. Завдяки цьому кожного року народжуються красиві, здорові діти. По перше дуже часто хлопець (всупереч своїм запевненням) не "встигає" витягнути член. По-друге, як показують останні дослідження, живі сперматозоїди можуть вийти до того як він кінчить – тобто перед евакуляцією.

"Календарик"
Тобто природне планування сім'ї. Багато гінекологів відзначають, що цей метод корисний при плануванні вагітності (визначати фертильні дні), ніж при профілактиці. Крім того, важливо зауважити що ведення календарика днів фертильних і безплідних для дорослих жінок, які мають строго регламентовані менструальні цикли, і які дуже досвідчені у своїх спостереженнях. Однак навіть у цьому випадку овуляції, тобто овуляція може зміститися – і саме тоді ми бачимо дві рисочки на тесті на вагітність.

Без втручання гормональної?
Деякі молоді дівчата вважають, що раз вони вже готові на статевий акт, то можна приймати протизаплідні таблетки або зважитися на розмональні контрацептиви. Однак багато фахівців відзначають, що чим менше гормонального "втручання" для молодого організму, тим краще для самої пацієнтки. Однак, якщо ти впевнена що хочеш приймати протизаплідні таблетки, зверніться до лікаря-гінеколога. Ніколи не беріть не перевірені таблетки від подруги! Лікар не тільки оцінить, які таблетки можна приймати, але також навчить вас як саме їх використовувати і що робити.

Найбільш рекомендована контрацепція для підлітків
Найбільш примітним протизаплідним засобом для підлітків є презерватив. Недорого, можна без сорому придбати в гіпермаркеті, не вимагає візиту в кабінет гінеколога, має високу ефективність запобігання вагітності і чим відрізняться від гормональних таблеток – дає більший захист від зараження захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Однак, якщо презерватива для вас мало, можна підняти рівень безпеки сексу через додаткове застосування, наприклад вагінальних таблеток.
Варто знати, що в продажу є не тільки презервативи для чоловіків, але і для жінок. Таким чином, якщо вас цікавить така новинка (наприклад не подобається використання "звичайного" презерватива), вирушайте в аптеку і запитати про такий продукт.

Якщо щось піде не так... тобто таблетки після статевого акту
Багато підлітків задають собі дуже значне питання – "що робити, якщо презерватив порветься?". Перш за все, варто знати, що ризик розриву належним чином дуже малий. Презерватив значно частіше зісковзує з статевого члена, тому під час статевого акту, необхідно час від часу перевіряти, чи знаходиться він на своєму місці. Однак, щоб не сталося дій – спокійно. Прийти як найшвидше до лікаря, щоб прописав таблетки "блокування" вагітності – їх можна прийняти протягом 72 годин після статевого акту. Що дуже важливо – у разі, коли буде вже занадто пізно і відбудеться запліднення, таблетка не зашкодить дитині.
Прикріплення: 9082841.jpg (5.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 27.06.2018, 08:32 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4517
Сучасні методи контрацепціїЯкщо ви не хочете мати дитину найближчим часом, то вам варто підібрати підходящий спосіб оберігання. Запобігання небажаної вагітності (або контрацепція ) дозволяє жінці контролювати зачаття і не завагітніти, якщо вона до цього ще не готова.
Використовуючи сучасні методи контрацепції, ви не тільки зберігаєте своє репродуктивне здоров'я ( ви захищаєте себе від необхідності хірургічного та медикаментозного переривання вагітності), але ще й зберігаєте здоров'я своїх майбутніх дітей, адже зроблені вами аборти сильно впливають на можливість завагітніти !

Види контрацепції
У наш час існує безліч різних способів і видів контрацепції. Кожен з цих способів має як свої переваги, так і свої мінуси, деякі методи більш надійні в запобіганні вагітності, ніж інші.
Давайте розглянемо ті методи, які пропонує нам сучасний ринок контрацептивів:
1. Бар'єрні методи контрацепції.
Ці методи є найбезпечнішим способом контрацепції. Принцип їх роботи заснований на блокуванні проникнення чоловічої сперми в статеві шляхи, через що сперматозоїди не можуть досягти жіночої яйцеклітини, готової до запліднення. Відповідно, якщо яйцеклітина не буде запліднена, то і вагітність не настане.

Крім захисту від небажаної вагітності, деякі бар'єрні методи (зокрема, презервативи) оберігають вас від ІПСШ ( захворювань з статевим шляхом передачі).
Бар'єрні методи включають в себе: презервативи ( жіночі та чоловічі), сперміциди, цервікальний ( шєєчний ) ковпачок і діафрагма. Бар'єрні методи попереджають небажану вагітність в 71 - 98 % випадків, залежно від типу використовуваного методу. Щоб ці методи були максимально ефективні, їх потрібно правильно використовувати кожен раз, коли ви займаєтеся сексом.

2. Гормональні методи контрацепції.
Гормональні протизаплідні засоби спрямовані на придушення овуляції у жінки. Якщо немає овуляції, то з яєчника вийде яйцеклітина, а значить, що запліднювати буде нічого і вагітність не настане. На відміну від бар'єрної контрацепції, гормональні засоби не захищають від ІПСШ.
До гормональних контрацептивів відносяться: оральні контрацептиви ( протизаплідні таблетки, міні - пили ), шкірні пластирі ( Орто- Евра ), ін'єкції ( Депо- Провера ) та вагінальні кільця.
Гормональні способи дуже ефективні в запобіганні вагітності, їх ефективність становить від 92 до 99 %, залежно від типу використовуваного методу. Головна умова - використовувати метод у повній відповідності з інструкціями. Однак, деякі жінки скаржаться на серйозні побічні ефекти, викликані цими методами.
Годуючим жінкам не рекомендується застосовувати ніяких гормональних засобів контрацепції (крім міні - пили ), оскільки вони можуть негативно вплинути на кількість грудного молока.

3. Внутрішньоматкові засоби (ВМС ) контрацепції.
Внутрішньоматкові засоби ( спіралі ) являють собою невеликий пристрій, який має форму літери « Т». Як і гормональні контрацептиви, ВМС не захищає від ІПСШ.
Є два види ВМС - одні запобігають прикріплення вже заплідненої яйцеклітини до стінки матки ( в принципі, це можна прирівняти до аборту на ранньому терміні ), інші - запобігають вагітність шляхом вивільнення гормону левоноргестрелу, який викликає гальмування овуляції, загущающих цервікальногослизу ( щоперешкоджає пересуванню сперматозоїдів ) і видозмінює структуру ендометрію, роблячи його непридатним для імплантації яйцеклітини.
Встановити ВМС може тільки лікар- гінеколог. Спіраль може залишатися в матці на строк від 3 - 5 до 7 - 10 років, залежно від типу, матеріалу і виробника ВМС. Внутрішньоматкову систему за бажанням жінки можна видалити в будь-який час, наприклад, якщо жінка хоче завагітніти.
ВМС є одним з найбільш ефективних (99% ) методів контрацепції. Деякі жінки стикаються з такими побічними ефектами ВМС, як порушення менструального циклу (тривалі, рясні і хворобливі менструації), міжменструальні кров'янисті виділення з піхви. Якщо спіраль - гормоносодержащіх, то менструальні виділення стають дуже мізерними (іноді - зникають зовсім).
Також жінки скаржаться на тягнуть больові відчуття внизу живота, особливо під час менструацій, і на болі при статевих контактах.
Крім того, використання ВМС істотно підвищує ризик позаматкової вагітності, може викликати запалення сечового міхура і органів малого тазу. У рідкісних випадках спіраль може викликати перфорацію (розрив ) матки.
4. Природні методи планування сім'ї.
Природна контрацепція - це спосіб запобігання вагітності, заснований на тому, щоб уникати сексу в дні, коли жінка найбільш фертильна. Такі дні у жінки наступають за два - шість днів до овуляції, включають в себе день овуляції і захоплюють ще добу - двоє після неї. Даний спосіб контрацепції абсолютно не захищає від ІПСШ.

Ви можете спробувати визначити день овуляції, відстежуючи свій менструальний цикл протягом хоча б трьох місяців, вимірюючи базальну температуру тіла, спостерігаючи за змінами цервікального слизу або за допомогою спеціального набору для визначення овуляції.
Ефективність природної контрацепції складає близько 75 - 90 %, залежно від регулярності менструального циклу і правильного використання даного методу. Багато жінок знаходять цей метод складним і ненадійним.

5. Хірургічна контрацепція - стерилізація і вазектомія - підходить лише тим парам, на 100 % впевненим, що вони не хочуть мати дітей. У більшості випадків дані способи контрацепції мають незворотній характер, і їх ефективність становить більше 99 %.
6. Екстрена контрацепція - застосування гормональних препаратів (наприклад, « Постинор » ) для запобігання вагітності в перші три доби після незахищеного сексуального контакту.
Вибір методу контрацепції

При виборі методу запобігання небажаної вагітності потрібно враховувати кілька важливих аспектів:
• ваш загальний стан здоров'я;
• як часто ви займаєтеся сексом;
• чи хочете ви в майбутньому мати дітей;
• наскільки добре даний метод запобігає зачаття;
• запобігає чи даний метод ІПСШ;
• чи має цей метод побічні ефекти;
• наскільки зручний цей метод в використанні;
• вартість;
• можливість застосовувати під час лактації (важливо для жінок після пологів, які годують свого малюка грудьми).
Прикріплення: 2856663.jpg (32.8 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом