MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Контрацепція » Контрацепція для підлітків
Контрацепція для підлітків
OlenkaДата: Четвер, 22.12.2016, 22:11 | Пост # 1
Постів: 3291
Ви прийняли рішення – та починаєте вступати у статеві зносини. Однак, перш ніж це станеться, вам потрібно вибрати відповідний метод контрацепції. Для початку – дякую, якщо ти це читаєш це означає, що ви шукаєте інформацію на цю тему. А це вже дуже гарний початок. Правильно підібрана контрацепція для підлітків повинна враховувати вплив на організм молодої людини, як і ... спосіб життя. Таким чином, який метод контрацепції підходить для вас?


Які методи не є ефективними?

Цей абзац спеціально приведена на початку статті. На жаль, незважаючи на великий доступ до безлічі навчальних матеріалів, рівень знань про контрацепцію у деяких молодих людей буває ужасний. Більше того, тут мова йде навіть не про контрацепцію, але про розгляд ефективних методів. Не ефективні методи призводить до багатоплідної вагітності, трагедій життя, руйнування планів, а часто і до кінця стосунків, які руйнуються тільки через дитину. Таким чином, які методи застосовувати не слід?

Спосіб "на перший раз"
Той факт, що дівчина яка планує вступати у статеві відносини незаймана, не має ні найменшого значення, якщо мова йде про контрацепцію. Це не ніякий захист від небажаної вагітності.

Перерваний статевий акт
Метод полягає у виведенні члена з піхви жінки безпосередньо перед евакуляцією. Завдяки цьому кожного року народжуються красиві, здорові діти. По перше дуже часто хлопець (всупереч своїм запевненням) не "встигає" витягнути член. По-друге, як показують останні дослідження, живі сперматозоїди можуть вийти до того як він кінчить – тобто перед евакуляцією.

"Календарик"
Тобто природне планування сім'ї. Багато гінекологів відзначають, що цей метод корисний при плануванні вагітності (визначати фертильні дні), ніж при профілактиці. Крім того, важливо зауважити що ведення календарика днів фертильних і безплідних для дорослих жінок, які мають строго регламентовані менструальні цикли, і які дуже досвідчені у своїх спостереженнях. Однак навіть у цьому випадку овуляції, тобто овуляція може зміститися – і саме тоді ми бачимо дві рисочки на тесті на вагітність.

Без втручання гормональної?
Деякі молоді дівчата вважають, що раз вони вже готові на статевий акт, то можна приймати протизаплідні таблетки або зважитися на розмональні контрацептиви. Однак багато фахівців відзначають, що чим менше гормонального "втручання" для молодого організму, тим краще для самої пацієнтки. Однак, якщо ти впевнена що хочеш приймати протизаплідні таблетки, зверніться до лікаря-гінеколога. Ніколи не беріть не перевірені таблетки від подруги! Лікар не тільки оцінить, які таблетки можна приймати, але також навчить вас як саме їх використовувати і що робити.

Найбільш рекомендована контрацепція для підлітків
Найбільш примітним протизаплідним засобом для підлітків є презерватив. Недорого, можна без сорому придбати в гіпермаркеті, не вимагає візиту в кабінет гінеколога, має високу ефективність запобігання вагітності і чим відрізняться від гормональних таблеток – дає більший захист від зараження захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Однак, якщо презерватива для вас мало, можна підняти рівень безпеки сексу через додаткове застосування, наприклад вагінальних таблеток.
Варто знати, що в продажу є не тільки презервативи для чоловіків, але і для жінок. Таким чином, якщо вас цікавить така новинка (наприклад не подобається використання "звичайного" презерватива), вирушайте в аптеку і запитати про такий продукт.

Якщо щось піде не так... тобто таблетки після статевого акту
Багато підлітків задають собі дуже значне питання – "що робити, якщо презерватив порветься?". Перш за все, варто знати, що ризик розриву належним чином дуже малий. Презерватив значно частіше зісковзує з статевого члена, тому під час статевого акту, необхідно час від часу перевіряти, чи знаходиться він на своєму місці. Однак, щоб не сталося дій – спокійно. Прийти як найшвидше до лікаря, щоб прописав таблетки "блокування" вагітності – їх можна прийняти протягом 72 годин після статевого акту. Що дуже важливо – у разі, коли буде вже занадто пізно і відбудеться запліднення, таблетка не зашкодить дитині.
Прикрепления: 9082841.jpg(5.3 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Контрацепція » Контрацепція для підлітків
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::