MENU
Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Контрацепція » Ефективна контрацепція без гормонів
Ефективна контрацепція без гормонів
OlenkaДата: Середа, 04.01.2017, 02:13 | Пост # 1
Постів: 3294
На жаль, я не можу використовувати гормональні таблетки ітд... Які ефективні негормональні протизаплідні засоби ви порадите?Презервативи для хлопця.
Або з вашого боку жіночі презервативи

Якщо ви не можете використовувати будь-які гормони, ваш єдиний метод контрацепції, жіночий презерватив. Можливо цей варіант не надто популярні в нашій країні, гінекологи рідко рекомендують та і в аптеки рідко приходять але у вашому випадку , ідеальним рішенням. Подивіться на сайти, що пропонують ці лікарські препарати.
Прикрепления: 1214679.jpg(90Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Контрацепція » Ефективна контрацепція без гормонів
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::