MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Контрацепція » Протизаплідні таблетки ...:
Протизаплідні таблетки ...:
OlenkaДата: Середа, 04.01.2017, 02:16 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Таблетки містять гормони , які пригнічують овуляцію (один компонент), звичайно ж , чи не на постійній основі , або містять ці гормони вже і що - то інше , що викликає потовщення слизу так сперма Може важчий доступ до матки (через шийку матки не дають дошки пропуск). Таким чином, це не є постійним дію, важливо , щоб приймати їх в певні моменти часу, щоб підтримувати концентрацію гормону в організмі як би не було овуляції. Я ще не використовувати, але моя мама , так що я не скаржуся про побічні ефекти і знайшов , що це буде безпечно в майбутньому я збираюся використовувати , і я не боюся, хоча я знаю , що вони не використовували пару правил , які не братимуть гормони;]. (Одна така пара на початку свята після 1 роки мого навчання був щасливим батькам .. тому , можливо, я не рекомендую;]) Ефективність варіюється від 99,7% до 90, тим більше регулярно ви берете , тим краще.
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Контрацепція » Протизаплідні таблетки ...:
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом