MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Презервативи - що воно таке.
OlenkaДата: Середа, 04.01.2017, 23:00 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Завдяки їм можна уникнути вагітності, дуже просто. Окремі методи можуть відрізнятися між собою ступенем ефективності, ціною а також зручністю у використанні. Тому оптимальним варіантом, який одночасно є одним із самих широко використовуваних і популярних методів контрацепції є презервативи. Це засіб, призначений в першу чергу для чоловіків, і саме вони найбільш охоче ними користуються. Мало хто знає, про те що існують також засоби, які мають аналогічну дію, як і презерватив тобто створювати бар"єр.Презервативи відомі ще з давніх часів. На початку своєї історії вони були виготовлені з кишок тварин. На щастя, сьогодні виробництво здійснюється в більш гуманний спосіб, і основним компонентом, з якого виготовляються презервативи - латекс. Такого роду засіб насамперед створює, механічну перешкоду яка назавжди унеможливлює попадання сперми в канал шийки матки. Кожен презерватив, незалежно від марки має на своїй "голові" маленьку котушку яка має завдання зібрати сперму в безперервному процесі евакуляції, з уретри. Ефективність цього методу оцінюється дуже високо, однак у молодих людей, які тільки починають своє сексуальне життя, ефективність трохи нижча. Крім того, з метою посилення захисту можна використовувати презервативи в супроводі іншими засобами, наприклад переривання акту. Якщо ми будемо дотримуватися кількох важливих правил, то безумовно ми в змозі забезпечити собі ефективний захист на найвищому рівні. Першим чинником є сам презерватив. Висока якість, а отже і безпека, яку вони в змозі забезпечити, купляти потрібно в аптеках. Купівля у пунктах фармацевтичних дає нам впевненість у тому, що презерватив є допущений до законної торгівлі, а також транспортуватися і зберігатися у відповідних умовах, що не завдає шкоди для якості. Зберігання є дуже важливим. Тримайте його у вологому місці або в такому, у якому може відбутися ушкодження що часто закінчується зниженням ефективності. Так що краще тримати презерватив в сумці або в ящику, ніж в кишені штанів.

Як і будь-який метод контрацепції презервативи мають свої недоліки і переваги. Всі ці моменти повинні бути проаналізовані індивідуально, тому що тільки тоді можна зробити висновок, про недоліки які нам заважають, щоб зосередитися на інших методах контрацепції. Безсумнівно, до переваг слід віднести той факт, що презервативи широко доступні, нам не потрібні ні рецепти, можна купити їх у будь-який час дня або ночі, наприклад, в аптеках або на заправних станціях. Раду.є також вартість , що є насправді найнижча серед всіх інших методів контрацепції. Варто відзначити, що презервативи не захищають тільки від небажаної вагітності, але і ефективно захищають від захворювань, що передаються статевим шляхом (так звані захворювання що передаються статевим шляхом, включаючи ВІЛ.

Недоліки насправді є не настільки істотними, оскільки не впливають на ефективність. Деяким може заважати процедура розпакування, встановлення або зняття презерватива може трохи порушити приємну атмосферу між партнерами. Деякі люди також мають алергію на латекс, що робить використання цього засобу практично неможливим. Також завжди існує ризик зісковзування презерватива або розривання, але це дуже рідкісні ситуації, пов'язані з неумілим використанням презерватива. Щоб зберегти ефективність контрацепції можливо знадобитися застосування контрацепції після статевого акту – так званого таблетку після. Чоловіки можуть скаржитися на те, що презерватив ослаблює трохи сенсорні подразники і задоволення, одержуване від статевого акту не таке сильне , як у випадку сексуального контакту без. Головне, навчитися правильно одягати презерватив і не зациклюватися так сильно на них, а на відчуттях , так набагато приємніше.
Прикріплення: 5622763.png (245.0 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом