MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Любов » Зізнання в коханні, кохання, сприйняття, тепло
Зізнання в коханні, кохання, сприйняття, тепло
OlenkaДата: Вівторок, 16.05.2017, 09:49 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Кожна частинка мене світиться і радіє, коли ти є. І навіть коли тебе немає поруч, достатньо лиш думки про тебе аби світ став барвистим, яскравим та веселкобарвним.
Ти для мене багато значиш, хоча ми й ледве знайомі.
Можливо, ти моя фантомна ілюзія і, можливо, було б легше якби це було так справді



***
Тоді на вершині гори гуркотів тяжкий звук безглуздості пусте відлуння мене та інших.
Біля витоку річки я кидала камінці, щоби почути хлюпотіння води. Але постійно промазувала і всі камінці глухо котилися в безодню один за одним падали в провалля і морок
Єдине, що додавало надію дощ. Спочатку дрібні краплинки створювали тихі нотки симфонії забуття, ефір обіймав бризки і породжував свіжість. В оркестрі час від часу блищала блискавка , наповнюючи всіх синіми іскрами і забавляючи нас своїм різким реготом.
З боку здавалося, ніби велетень могутнім і точним рухом розсікає небо, ніби цей гул був навмисним. Все йшло своєю чергою і нічого не змінювалося. Краплі потихеньку знаходили притулок у землі, волога покривала всіх і все розчинялося в запаху зелені та квітів. Нам снилося, наче темрява прояснюється, наче зверху посміхається місяць і тисячі тисяч зірок дивляться на нас
ComputerDesktopWallpapersCollection305 040 300x225 Промінчик Тео
Одного разу мене розбудив ранковий вітерець. Сутність його голосу була і незвичною, і якоюсь на диво знайомою одночасно. Мелодія була то плюшево мякою, то металево суворою . У манері відчувалася і розсудливість , і грайливість. І це все було тільки в ньому одному. У ньому не було того підступності й лукавства як у слизьких обіймів болота біля струмка або як у бруду біля підніжжя трав після дощу. Була тільки простота. І чомусь саме його голос здавався мені таким солодким, що навіть не хотілося прокидатися

І ось я відкрила очі. Біля мене шмигнув промінчик світла. Він випромінював тепло і турботу

***
Мені подобається дивитися як твої оченята-гудзички поблискують маленькими вогниками.

Тільки от сказати все це тобі я не можу. Боюся, що моє недоладне відлуння буде для тебе тупим гулом.

Я б хотіла обійняти твоє тепле яскраве сяйво. Тільки боюся, що ти тоді вже не будеш поруч.

Я рада, що зустріла саме тебе. Тепер, коли дощ вщухає, а сонце освітлює останні дрібки крапель, я відразу згадую про тебе. І відчуваю свіжу прохолоду і ніжне тепло. Тепер, я кінчиками вій малюю веселку. І небо поруч грає барвами всіх кольорів. А, раптом, ти помітиш?
Прикріплення: 0389426.jpg (21.8 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 16.08.2017, 21:13 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4505
Розчарування в коханні



Привіт всім! Я давно не заходила на наш сайт, за цей час у мене сталося багато чого цікавого. Ця історі почалася влітку у серпні місяці. Я на десять днів поїхала в табір, зі мною поїхало ще одинадцять діток з нашої школи. Там був присутній один хлопець Артур. Ми майже кожного дня ходили в походи і ось одного дня цей хлопчик почав проявляти свою симпатію до мене. Ввечері всі повільні танці були наші. Потім в нас було перше побачення ми сиділи на лавочці і дивилися на місяць. На другий день все про довжилося у вечері ми знову з ним гуляли він мене вперше поцілував я йому не відповіла тому що якось неочікувала. На інший день все про довжувалося він написав мені вірші ввечері він сказав що кохає мене, того вечора ми майже вперше поцілувалися. Я була на сьомому небі від щастя!!! Але щастя тривало не довго, на наступний день він сказав мені ввечері що це все сталося помилково я засмутилася я сайже всю ніч плакала тому що тоді я зрозуміла що кохаю його. В загальному мені й сьогодні трішки боляче коли я бачу його в школі. Але потім сталося ще цікавіше! Однакласник мого колишнього хлопця був з нами і він що вечора дзвонив йому і розказував про мене. У листопаді я помирилася зі своїм колишнім хлопцем, мені було дуже приємно що коли він дізнався про те що було він не змінив своє ставлення до мене. Зараз я з ним продовжую зустрічатись і в нас все гаразд!!!!!!! 
тут ангелів немає
Прикріплення: 7028000.jpg (145.7 Kb)
 
knopaДата: Вівторок, 14.07.2020, 10:22 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 762
До посту про "тих, з ким хочеться спати".
В мене було багато різних стосунків, з глибокими почуттями і без, з сексом і без, з чоловіками і з жінками, я вже багато років у постійних відносинах, але тут з'являється в моєму житті саме те "з ким хочеться просто просто провести вечір і просто переночувати в обнімку". Навіть якщо в нас станеться щось більше чи НЕ станеться, це вже ролі не грає.
Найважливіший саме той факт, що я хочу провести ніч разом з цією людиною.
Питання до знатоків. Що зі мною не так?
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Любов » Зізнання в коханні, кохання, сприйняття, тепло
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом