MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Як зацікавити старшу дівчину?
Як зацікавити старшу дівчину?
girlorgДата: Понеділок, 22.07.2013, 19:28 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Як зацікавити старшу дівчину?
 
girlorgДата: Четвер, 13.11.2014, 23:28 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
в кожного повинен бути свій підхід, головне треба бути впевненим в собі і у своїх діях) елементарний прояв уваги в будь-якому випадку дівчину зацікавить)
 
girlorgДата: Четвер, 13.11.2014, 23:30 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
Пожаловаться



Як зацікавити дівчину, якшо їй пофіг на хлопців? Варіант самому стати дівчиною не підходить))

Я думаю нема такої, якій буде пофіг на хлопців, або вона відверто бреше, або просто незацікавлена саме Вами, а якщо раптом другий варіант, то потрібно вже дивитись по самій дівчині, що любить, що не любить, якось пристосовуватись до неї, виявляти зацікавлення і підтримку в тому, що вона любить.
 
girlorgДата: Вівторок, 06.01.2015, 00:17 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 1717
А что вас больше всего интересует в женщинах:
внешность, или достаточно содержания?
Он улыбнулся, вращая за талию в руках прозрачный бокал.
— Вы правы, стекло привлекательно, но я предпочитаю вино.
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Як зацікавити старшу дівчину?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом