MENU
Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Як на вашу думку-коли дівчина перша признається в симпатії а
Як на вашу думку-коли дівчина перша признається в симпатії а
girlorgДата: Пятниця, 26.07.2013, 17:36 | Пост # 1
Постів: 1729
Як на вашу думку-коли дівчина перша признається в симпатії або коханні-Це нормально???
 
sofaДата: Середа, 31.07.2013, 12:32 | Пост # 2
Постів: 63
Це нормально, але краще щоб пацан перший признався
 
nadiykaДата: Неділя, 04.08.2013, 19:42 | Пост # 3
Постів: 43
ну,в принципі це нормально)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 24.10.2017, 10:18 | Пост # 4
Постів: 976
Я дуже любила одного хлопця 2 роки,після невдалого зізнання я перенесла стрес спочатку зненавиділа його а потім пробачила і зараз він мені знову подобається дуже,я постійно чекаю нашої зустрічі і думаю про нього!!!
От він не відповів взаємністю і сказав шо я йому не подобаюся але після цього дразнить мене....на шкільному вечорі обняв за талію і взявши за плечі повів у свою компанію(ми не друзі а просто знайомі),потім коли я чергувала на дверях то він постійно ходив там і ше й стояв просто так і якось сказав "пардон"...шо б це могло означати ,оці його виходки пілся мого признання???він хоче мене роздратувати,чи йому просто нравиться шо я його люблю так довго вже чи шо????

Дивися ти його любиш ти за ним бігаєш і йому подобається це .. тим самим ти себе принижуєш ти себе робиш такою ніби тебе можна продати і купити .. так ти його любиш але в всьому є міра якщо він тебе не любе то навіщо тримати ти ше знайдеш своє щастя ..а за шкільний вечір може він просто поспорив на тебе або хотів прікальнутися.. не придавай цьому значення напишии йому чому він так з тобою і ти получиш на всі свої питання відповіді ..успіхів тобі..
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Як на вашу думку-коли дівчина перша признається в симпатії а
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::