MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Як завоювати хлопця,правила флірту з хлопцем,правила флірту
Як завоювати хлопця,правила флірту з хлопцем,правила флірту
OlenkaДата: Неділя, 30.10.2016, 21:29 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Ви найбільше закохана в цього хлопця, але ви не маєте ні найменшого уявлення про те, як фліртувати з ним. Ви не можете перестати думати про його чарівні ямочки і сині чарівні очі. Ви хочете, і ви готові зробити перший крок, але ви боїтеся показати  себе дурепою. Вам потрібно декілька правил флірту від нашого Girls-Life. Озброївшись цими порадами, я обіцяю, ви отримаєте ВСЕ ваш хлопчик танутиме від Вашого погляду....



Посміхайтеся.

Посмішка є однимз основних способів дати йому знати, що ви зацікавлені в спілкуванні з ним.Це також дозволяє йому знати, що ви доброзичливі, і показується вам, як найпривабливішим.

При попаданні в очі.

Це ще один відмінний спосіб показати хлопцю, що тобі це цікаво, недивлячись на відчайдушний стан. Просто дивлячись на нього може виглядати трохи моторошно, але випадковий погляд, а потім, утримуючи його погляд на кілька секунд, може творити чудеса. Додайде в цю усмішку і флірт почався.

Торкніться.

Після того як ви отримали вашу ногу в двері з першими двома порадами,додавши деякі ніжні зворушливі слова це наступний крок. Наукові дослідження показали, що фізичний контакт сприяє щастю. Натисніть рукою злегка, якщо один з вас говорить щось захоплююче, або використовуйте плече для підтримки, коли встаєте зі стільця в барі ітд...

Обговорення.

Будучи в стані вести розмову з ним це найкращий спосіб, щоб показати вашу особистість. Якщо ви знаходитесь в переповненому, шумному місці, Ви можете скористатися можливістю щоб вас було краще чути.....приблизьтесь до обєкту! Просто переконайтеся, що ви не кричала йому  голову.
Прикріплення: 8806107.jpg (27.9 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 21.09.2018, 17:11 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4512
От скажіть, що це за хуйня пішла з хлопцями!!! позавчора зробила романтичний вечір коханому (я, а не він), свічки, шампанське, навіть тортик в перший раз спекла, стриптиз, гарячий секс і все таке, томущо за пів року трішки свої почуття в буденність поглинулись, пристрасть вже не та і я вирішила це все повернути. але нічого краще не стало, він сьогодні на моє питання, чому мені не дзвонив цілий день сказав, що я їбу йому мозок. шо за хуйня? чого вам, хлопцям, не вистачає? секс - на, будь ласка, який хочеш, бери мене і роби, що заманеться, з усіма його друзями спілкуюсь, до нього частіше їду чим він до мене, їсти готую, торт захотів - на! гроші не треба, сама заробляю! так шо за хуйня??? вибачте, накипіло

може він хоче тебе позбутися,але незнає як!? зручно все таки ,є кого трахати! всі люблять комфорт
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Як завоювати хлопця,правила флірту з хлопцем,правила флірту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом