MENU
Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Як завоювати хлопця,правила флірту з хлопцем,правила флірту
Як завоювати хлопця,правила флірту з хлопцем,правила флірту
OlenkaДата: Неділя, 30.10.2016, 21:29 | Пост # 1
Постів: 3294
Ви найбільше закохана в цього хлопця, але ви не маєте ні найменшого уявлення про те, як фліртувати з ним. Ви не можете перестати думати про його чарівні ямочки і сині чарівні очі. Ви хочете, і ви готові зробити перший крок, але ви боїтеся показати  себе дурепою. Вам потрібно декілька правил флірту від нашого Girls-Life. Озброївшись цими порадами, я обіцяю, ви отримаєте ВСЕ ваш хлопчик танутиме від Вашого погляду....


Посміхайтеся.

Посмішка є однимз основних способів дати йому знати, що ви зацікавлені в спілкуванні з ним.Це також дозволяє йому знати, що ви доброзичливі, і показується вам, як найпривабливішим.

При попаданні в очі.

Це ще один відмінний спосіб показати хлопцю, що тобі це цікаво, недивлячись на відчайдушний стан. Просто дивлячись на нього може виглядати трохи моторошно, але випадковий погляд, а потім, утримуючи його погляд на кілька секунд, може творити чудеса. Додайде в цю усмішку і флірт почався.

Торкніться.

Після того як ви отримали вашу ногу в двері з першими двома порадами,додавши деякі ніжні зворушливі слова це наступний крок. Наукові дослідження показали, що фізичний контакт сприяє щастю. Натисніть рукою злегка, якщо один з вас говорить щось захоплююче, або використовуйте плече для підтримки, коли встаєте зі стільця в барі ітд...

Обговорення.

Будучи в стані вести розмову з ним це найкращий спосіб, щоб показати вашу особистість. Якщо ви знаходитесь в переповненому, шумному місці, Ви можете скористатися можливістю щоб вас було краще чути.....приблизьтесь до обєкту! Просто переконайтеся, що ви не кричала йому  голову.
Прикрепления: 8806107.jpg(28Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Як завоювати хлопця,правила флірту з хлопцем,правила флірту
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::