MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Мені подобається хлопець, у якого вже є дівчина
Мені подобається хлопець, у якого вже є дівчина
OlenkaДата: Понеділок, 19.12.2016, 03:28 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3286
Мені дуже подобається цей хлопець, і я думаю, що він, можливо, теж подобаюся, але він зустрічається з дівчиною, яка має репутацію розпусниці (нам двом-13). Я не думаю, що він коли-небудь запитаєте мене, тому що я не що цікава дівчина. Що мені робити??????????Я знаю наскільки це жахливо, бачити хлопця який тобі подобається з іншою дівчиною, особливо коли та дівчина зовсім не така як ви. Це може змусити вас відчувати, що він ніколи не запросить на побачення, тому що ти не схожа зовсім на неї. 

Навіть якщо ви думаєте що у цього хлопця є почуття до вас, справа в тому що він вже має дівчину. Я знаю, що це дуже несправедливо по відношенню до вас, що він з кимось ще але і по відношенню до неї, ти намагаєшся вкрасти його. Незалежно від того, скільки він з нею , але недоступний.
Прикріплення: 6561006.png(251.9 Kb)
 
OlenkaДата: Понеділок, 19.12.2016, 03:29 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3286
Це, звичайно, трапляється з усіма. Мені вдалося зберегти близькі стосунки з хлопцями, які зустрічалися, тому що я просто не доводити свої відносини в розмову. Якщо вона прийде до не веди себе зневажливо або заточити на його з кимось зустрічаєшся, що тобі не особливо подобається, просто погоджуйтеся з тим, що він говорить (в межах розумного. Гарний час, щоб використовувати ваше судження дами!) а потім просто тримати на говорю що б Ви не говорили. Розмовляв з хлопцем, який свого роду зв'язок дає вам час бронювання. Побудувавши міцну дружбу це драма безкоштовно, ви можете потім здатися гарним матеріалом побачення, коли він один. Ей, може бути, ви могли б навіть спитати його пізніше! Зараз, правда, роботи на будівлі вашої дружби з хлопцем і розумієш, що він у відносинах не тільки з інтересів дівчини.
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Мені подобається хлопець, у якого вже є дівчина
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом