MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Люблю двох дівчат одночасно
Люблю двох дівчат одночасно
OlenkaДата: Четвер, 12.01.2017, 01:53 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Я люблю двох дівчат!
Знаю, це здасться неймовірним, але я люблю двох дівчат одночасно. Вони обидві абсолютно різні, але до двох відчуваю дуже сильні почуття. Але мені важко їх обманювати, тому що вони не знають одна про одну. Я трохи заплутався у всьому цьому - з одного боку я не хочу їх обох втрачати, з іншого я знаю що так не може продовжуватися. Як дізнатися, що насправді відчуваю?



Любов-це досить складне відчуття, яке стосується нас раптово. Іноді це почуття на все життя, а іноді нам може тільки здаватися, що це "щось більше". Мова тоді про почуття, які може бути оманлива – наганяє на нас у стан ейфорії, ми хочемо ще залишитися з об'єктом ваших інтересів, а голову ми все ще в хмарах. : "але ж любов виглядає так само!". Ну, не обов'язково: потяг приходить в першу чергу. Це інтерес до іншим людиною на тлі сексуального характеру – це почуття неутоленного бажання. Тільки тоді, коли проходить, ми можемо переконатися, що це щось більш серйозне, чи ні. Тоді союз розпадається, або почуття перетворюється в любов, яка є більш зрілим. Тоді ми приймаємо недоліки другої сторони, яку ми починаємо дарувати довірою.
Прикріплення: 4025712.jpg (128.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Люблю двох дівчат одночасно
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом