MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Подобається хлопець , але він мене не бачить
Подобається хлопець , але він мене не бачить
OlenochkaДата: Субота, 02.09.2017, 21:47 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Я думаю, що в першу чергу, треба впевнено себе відчувати. Зазвичай хлопцям подобаються ті, які до них ставляться спокійно, яких треба завойовувати. Ну і звісно, дозувати це треба з виявленням інтересу до того, що подобається цій людині. 



В першу чергу слід привернути його увагу до себе, показати себе в правильному світлі. Слід визначити, що йому подобається, чим він цікавиться, які має вподобання що до дівчат. Коли ти будеш це знати, треба скласти всю інформацію опрацювати і зробити висновки, чи хочеш бути такою. А можна просто залишатися собою і якщо дійсно є спільні теми, спробувати зацікавити його як товариш, як гарна та цікава людина) Головне, як мені здається, залишатися собою і поважати себе і любити таким ,який ти є!
Прикріплення: 7508142.jpg (20.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 17.10.2017, 19:50 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4513
  • Він мені написав,раз я відписала ,другий раз,третій,він все казав шо я його ігнор та але насправді відписувати але так собі,потім закликав гуляти а я була з подругою,перший раз як гуляли то філософствували,другий раз я казала шо люблю футбол але ні разу на ньому не була(ми тоді йшли дивитись як грають),Гг смішно було,на третій раз я чогось настрашилась і він взяв мене за руку,на четвертий раз ми стояли на оглядовій і я включила пісню мірзояна "поцілуй мене " і пішло поїхало


  • Він так і не запропонував мені зустрічатись ,само якось
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Подобається хлопець , але він мене не бачить
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом