MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Що таке Альфа самець? Дівчата від них тануть.
Що таке Альфа самець? Дівчата від них тануть.
OlenochkaДата: Субота, 28.10.2017, 16:27 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Дівчатка люблять альфачів з різних причин, ось деякі з них:
 

-вони самодостатні 

-вони не ниють 

-вони живуть в сьогоденні(=коли відпочивають - то відриваються як слід, коли працюють - то прямо вкалують) 

-вони роблять те, що хочуть 

-вони постійно працюють над собою 

-вони ставлять цілі і досягають їх 

-вони жесть які зухвалі(не плутати з хамством) 

-вони трахають дівчат, причому якісно 

-вони поважають себе і оточуючих 

-вони вірять в себе та свої сили 

-вони не витрачають час даремно(ні свого, ні чужого) 

-вони щирі(=говорять те, що думають, але без образ) 

-вони не бояться, що хтось їх засудить 

-вони можуть видаватися злими покидьками - але у них не гниле нутро 

-вони вміють брати відповідальність на себе(не плутати з благодійністю) 

-вони правильно себе ставлять 

-вони тримають своє слово(але при цьому не дають порожніх обіцянок які їм не до вподоби) 

-вони - об'єкт бажань 95%дівчат;)


Прикріплення: 0464631.jpg (62.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 15.11.2017, 10:22 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4514
Просто по приколу питаю,як стати ловеласом і міняти дівчат як шкарпетки,сам я не хочу таким бути,мені вистачить і одної на все життя,просто цікаво в чому секрет таких хлопців



Що під собою несе вислів-"лавелаз"?це хлопець який спить с багатьма дівчатами?чи просто подобається дівчатам ?чи то й інше.Давайте трохи поміркуємо.
Розбираємо так званого лавелаза :неугомонна людина яка пиздить безперестану й усіма можливими способами концентрує увагу на собі,можливо гарна зовнішність й товстий гаманець.ну й ,що далі?реакція дівчат :"цей хлопчик в центрі уваги якщо я буду з ним то я також в тренді ,всі будуть бачити що я найблища до нього ,він має обрати мене -але що я можу зробити щоб бути поряд з ним ?....(тут спрацьовує інстинкт розсування ніг,бо якось іншим нічим не зможе зацікавити )" це як реакція на каблучку від тіфоні ,або браслет пандори ну й на останнє apple.це рахується як щось максимально досконале але це всього навсього ілюзія .каблучка від "золотого віку "не набагато гірша :-)я веду до того що підсвідомість дівчина обирає те що обрала саме спільнота в якій вона знаходиться .це не є добре- міняється компанія й минулий альфа стає на фоні іншого випєндрьожника лошком.Лавелаз ну й ,поряд з тобою дівчина яка піариться за рахунок тебе?що далі?)чому лавелази в тренді?)багато піздьонок бачили ?й що далі?) Підсвідомо тебе експлуатує будь-яка дівчина)))навіщо якщо ти дуже чудова людина міняти дівчат?значить є в чомусь проблема,як що бігаєш від одної до іншої.
Я так розумію, це більш схоже на фетіш (кожен раз спати з іншою),але якщо звичайний хлопець скільки ж разів займався коханням з декількома дівчатами а так званий лавелаз по 1 разу з кожною то в чому взагалі привілегія ?

Нормально одягатися треба, слідкувати за собою, мати розум, заробляти добре, не бути маминим синочком, не вживати тупих слів і фраз - дівки таке люблять і самі будуть бігати за тобою.
Прикріплення: 8382705.jpg (39.0 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Що таке Альфа самець? Дівчата від них тануть.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом