MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Як робити компліменти.
Як робити компліменти.
OlenochkaДата: Неділя, 19.11.2017, 17:37 | Сообщение # 1
Постів: 4157


Перше правило – хорошого потроху. Якщо занадто сильно завалювати дівчину компліментами, можна зійти за невдаху, який намагається підлизатися. Похвалу потрібно використовувати в якості своєрідної валюти, яку дівчина повинна заробити своєю поведінкою.

Друге плавило: якщо тобі захотілося похвалити якусь особливість дівчини, це має бути щире зізнання – якщо у дівчини чудова дупа, потрібно сказати їй про це. 

А якщо ти розбираєшся в методах створення пружних сідничних м'язів, можеш пожартувати на цю тему. Якщо тобі подобається її довге волосся або зачіска – можеш сказати їй про це. Можна забути про ідіотських штуки «скажи, які в неї красиві очі» - дівчата вмить розкривають фальш.


Третє правило: викликай у дівчини змішані враження від компліменту. Цей метод викликає у дівчини невелике нерозуміння ситуації, яка виразно зіграє тобі на руку. Кожен називає такі компліменти по-різному, але найчастіше в інтернеті можна почути визначення «хіт милості». Яскравий приклад такого «зворотнього компліменту»: «У тебе дивна сумочка». 

Дівчина, що звикла чути в основному компліменти до своєї зовнішності або речей, буде трохи шокована почутим. А зайвий раз шокувати дівчину – значить привнести у ваше спілкування більше емоцій.

Один з пошлих компліментів: "Впевнений, що твоя сексуальна кофточка чудово буде дивитися на спинці крісла мого ліжка. "

Прикрепления: 5567233.jpg(28.3 Kb) · 0457225.jpg(50.8 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 19.11.2017, 17:55 | Сообщение # 2
Постів: 4157
Завжди кажу "мені подобається...".:

1) Їй ніколи не набридне якщо ти будеш говорити як тобі подобається її сідниці, ноги або груди або ще щось. Просто можна сказати, підійти, притиснути 1-2 долонями. Чи можна сказати яке у неї класне плаття ззаду і прикольно випирає. Ось тобі набридло б якщо дівчинка говорила які у тебе сильні і красиві руки? (якщо б вони дійсно такими були)

2) Завжди говори щиро. Тобто ось що тобі конкретно реально подобається/заводить, про те й кажи. Тобто щоб не було ніяких "які в тебе гарні очі". Якщо подобається конкретно як вона виглядає в цьому одязі, то так і скажи, особливо підкресли ті частини тіла, що подобаються. Говорити бездушні штампи про очі і душу не варто.

3) Намагайся звертати увагу на деталі. Тобто не так, що "тобі личить цей наряд", а скажи що саме подобається в цій сукні/туфлях. "мені подобаються твої ніжки в цих туфлях" або "мені подобається як ось тут зроблений перехід на попу в цьому місці".

4) Відзначай для себе різне. Тобто ось вона може сидіти за якимось ділом і бачиш, як у неї красиво волосся довге спускаються по плечах або раптом вираз обличчя який тобі сподобався.

5) Комплімент можна і потрібно супроводжувати кинестетикой. Тобто ось у всіх наведених вище прикладах можна/потрібно підійти і доторкнутися те місце, що ти тільки що відзначив (взяти долонями, притиснути, погладити). Дотримуючись цього правила можна зробити незабутній комплімент про, скажімо дупа. Якщо схопить/повалити на ліжко і гладити/цілувати/покусувати, примовляючи який у неї аппетинта дупа і завершити все сексом.Тримай кілька робочих варіантів:
- "Які у тебе приємні парфуми"
- "Тобі так пасує жовтий колір"
- "Класні окуляри"
- "Ці джинси так добре на тобі сидять"
- "Ого, який прикольний колір волосся! Ти така яскрава"
- "Яка позитивна футболка! Любиш котиків?"
- "У тебе такий приємний голос"


Якщо говорити компліменти з позиції "зверху" (тобто ти типу як експерт оцінюєш, а не захоплюєшся як), то пофіг що говорити. Помічаєш в дівчині щось, що тобі подобається, і робиш комплімент. Після нього можна питання поставити, щоб розкрутити на діалог.
Прикрепления: 1912051.jpg(39.9 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 19.11.2017, 17:59 | Сообщение # 3
Постів: 4157
Взагалі рідко говорю компліменти, але якщо говорити, то починати з - мені подобається краще всього, якщо дівчина вище за тебе по балах, то компліменти краще взагалі не говорити, а якщо говорити то роби це як ніби тобі пофіг на її реакцію, сказав - прикольне платтячко і не дивишся на неї в очікуванні реакції, тобі пофіг, можеш взагалі після компліменту відразу відвернутися і почати говорити з іншою людиною, норм заходять такі штуки в мене.

Прикрепления: 8068975.jpg(25.0 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Як робити компліменти.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом