MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Як знайти свою другу половинку?
Як знайти свою другу половинку?
OlenochkaДата: Субота, 26.05.2018, 22:07 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Одна легенда свідчить, що коли-то людина була двостатевим. Крім влади він не потребував ні в чому. І головний бог розділив його за це зарозумілість на дві половинки. З тих самих пір, напівлюдина (чоловік і жінка) знаходиться в пошуках своєї рідної, втраченої половини.
Є якась частка правди в даній легендою, адже існують такі люди знайшли свою половинку. Однак зустріти свою справжню любов в цьому величезному світі не так вже просто, майже немає ніяких шансів. Як же бути? Може махнути на все рукою і не шукати так ретельно?Насправді, не все так уже й складно, як може здатися на перший погляд. Головне у взаєминах між чоловіком і жінкою не тільки якісь почуття, закоханість, а загальні інтереси, характер, захоплення, освіту і т. д. Ще слід враховувати не тільки що-то спільне між парою, але і те, що вас розрізняє. Чоловік і жінка це величезна прірва, протилежність, але вони, в той же час, необхідні один одному.
При зустрічі з незнайомою людиною, ми в першу чергу звертаємо увагу на одяг. Напевно, тому що саме одяг говорить дуже багато про господаря. Адже по одягу, формі ми безпомилково можемо визначити міліціонера, лікаря, льотчика і т. д. І по тому, як одягається чоловік можна сказати про його характер - акуратний він чи ні, чим займається по життю і багато іншого.
Дуже важливим аспектом у впізнавання інформації про чоловіка служить його поведінку. Можна визначити, зарозумілий або сором'язлива, грубий або ввічливий. Хочеться оприлюднити той факт, що за зовнішньою озлобленістю криється тривога і невпевненість. Але не поспішайте поставити остаточний висновок, тільки лише дізнавшись чоловіка по одягу і по поведінці, адже проводжають-то по розуму. І знайте, якщо у нього шкребуть на душі кішки, все відіб'ється саме на його поведінці.
Часто можна зустріти егоїстів, які мають здатність долати тимчасові труднощі. Вони викликають захоплення, «білу» заздрість, захоплення у оточуючих. Можна прийняти таку властивість характеру за привітність, товариськість, але не дайте ввести вас в оману - не приймайте їх за справжніх мачо. Розпізнати такого егоїста не складно - вони судять людей зверхньо, ??піддають критиці все, що не є, на їхню думку, правильним. Такі чоловіки в стані лише пробудити легку симпатію. У сімейному житті, даний тип чоловіків неуживчива і може підвести партнера в будь-який момент.
Інша справа, коли ви зустрічаєте на своєму шляху чоловіка з високим почуттям відповідальності. На таких чоловіків можна покластися у всьому, вони чуйні і уважні. Якщо в їхньому характері присутній честолюбство, то воно є рівно на стільки, щоб здійснити свої здібності. Такий типаж чоловіків є гарантією того, що ви будите з ним як за кам'яною стіною, на додачу до всього вони прекрасні батьки і чоловіки.
Прикрепления: 2616776.jpg(35.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 29.12.2020, 13:38 | Сообщение # 2
Постів: 4157
Прочитай статтю Як я стала егоїсткою і почала жити
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Як знайти свою другу половинку?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом