MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Закоханість » З Танею я знайомий давно але ніколи чомусь її не сприймав її
З Танею я знайомий давно але ніколи чомусь її не сприймав її
OlenkaДата: Вівторок, 02.06.2015, 21:52 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
З Танею я знайомий давно але ніколи чомусь її не сприймав її як дівчину...вважав що вона ще маленька та не доросла ітд...Я дуже дуже помилявся....Не знаю що так мене змінило, але на випускному я зумів її побачити іншою..передімною була красива доросла дівчина справжня принцеса. Зараз я жалію про те як я поводився з нею "я про свої дурні пошлі жарти які заганяли її в глухий кут" після чого вона просто мовчала. Та не серйозність у більшості наших розмовах.
Найбільше мені зараз хочеться це її не налякати а підримати...щоб вона змогла часточку себе довірити мені....щоб мати змогу доказати що я насправді інший. Своїми словами, я її на стільки загнав, що вона сказала що "цієї ночі не буду я спати"...мені хотілось навпаки все ніжно зробити. Вона має знати що якщо у нас не вийде бути разом то я найбільше за всіх бажаю її щастя. У всякому випадку вона мене не втратить...я буду поруч до того моменту поки відчуватиму що я потрібен у її житті. Зараз я повен сил та енергії ...вона моє власне джерело. Саме більш цікаво що я хочу її "морально" в стопядесять разів більше ніж фізично. Я зумів в ній побачити багато речей ..які не притаманні пересічним дівчатам. Трохи боюсь змін ...осінніх які мають статися в її житті щоб вона не стала іншою ..і не зникли ті дрібниці за які я іі ціную найбільше.

Можливо я не той хто її потрібен...але це те чого я зараз хочу. Я маю використати свій шанс...

Прикріплення: 9607912.jpg (32.1 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 06.05.2018, 11:11 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4513
В даний час я зусрічаюся з цією дівчиною. Що з цього вийде? Історія...
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Закоханість » З Танею я знайомий давно але ніколи чомусь її не сприймав її
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом