MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Закоханість » Закоханість простими словами це...
Закоханість простими словами це...
knopaДата: Неділя, 25.10.2015, 12:39 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Закоханість це - початкове почуття, яке з часом переростає у любов.
Також з часом пристрасть губиться за всіма життєвими проблемами, ми звикаємо до людини, і сприймаємо її присутність в своєму житті як щось само собою зрозуміле, наче так завжди і було.

Дуже важко підтримувати ті почуття, які були на початку."""
 
knopaДата: Пятниця, 13.11.2015, 12:10 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
Дивлюсь фільм і там такий діалог.

Все хороше знищили. Ще до нашого народження.
Навить секс і стосунки..все стало комфортним і ніяким. Заходиш в соціальні мережі,вивчаєш профілі один одного. Робиш тест на сумісність вподобань. (який твій улюблений фільм -актор) . Один клік мишки і можна трахнути точну копію тебе. А потім весілля , двоє і пів дітей . І давай постити фотографії у твітер або інстаграмі. Мені таке не підходить...хочу знайомитися як у давнину. У барі на вулиці.
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Закоханість » Закоханість простими словами це...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом