MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Закоханість » Я закохалася в брата моєї найкращої подруги (знайомства, флірт, знайомства, друзі,)
Я закохалася в брата моєї найкращої подруги
OlenkaДата: Вівторок, 13.12.2016, 00:30 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3286
Я закохалася в брата моєї найкращої подруги. Ми загравали одине з одним протягом тривалого часу, і я полюбила його. Потім одного разу вночі ми фактично поцілувалися , коли його сестра взяла мене у відпустку зі своєю сім'єю. Вона бачила це все... Просила мене не зустрічатися з ним. Я почуваю себе не дуже, зараз ми як і раніше кращі друзі, але в мене ще є почуття до її брата, та можливо що він теж любить мене. Хоча я реально не хочу зруйнувати нашу дружбу. Її брат і я до цього часу фліртуємо одне з одним, але я не знаю що тепер робити. Будь ласка,
допоможіть!




Хоча це, звісно неприємно що твоя найкраща подружка ніби змушуває тебе вибирати між нею і її братом, сподіваюся є хороший привід для ї слів. Я надіюся, що це не тому що вона ревнує, тому що вона розуміє, що ти приділятимеш для неї менше часу коли у тебе буде хлопець. 

Думаю, що це нормально аби запитати чому вона проти, що їй конкретні не подобається у ваших відносинах. Поговоріть відвертої про те, що вона відчуває, це можливо буде дуже корисним для тебе та ваших стосунків! 

Що буде з вашою дружбою залежить тільки від вас, але я думаю що не повинно бути вибору в цьому питанні. Якщо в тебе та її брата дійсно є почуття одне до одного, то ви повинні спробувати бути разом та пояснити все подрузі.

Удачі,Оленка.
Прикріплення: 7611244.jpg(25.0 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Закоханість » Я закохалася в брата моєї найкращої подруги (знайомства, флірт, знайомства, друзі,)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом