MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Закоханість » Я закохалася в брата моєї найкращої подруги (знайомства, флірт, знайомства, друзі,)
Я закохалася в брата моєї найкращої подруги
OlenkaДата: Вівторок, 13.12.2016, 00:30 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Я закохалася в брата моєї найкращої подруги. Ми загравали одине з одним протягом тривалого часу, і я полюбила його. Потім одного разу вночі ми фактично поцілувалися , коли його сестра взяла мене у відпустку зі своєю сім'єю. Вона бачила це все... Просила мене не зустрічатися з ним. Я почуваю себе не дуже, зараз ми як і раніше кращі друзі, але в мене ще є почуття до її брата, та можливо що він теж любить мене. Хоча я реально не хочу зруйнувати нашу дружбу. Її брат і я до цього часу фліртуємо одне з одним, але я не знаю що тепер робити. Будь ласка,
допоможіть!




Хоча це, звісно неприємно що твоя найкраща подружка ніби змушуває тебе вибирати між нею і її братом, сподіваюся є хороший привід для ї слів. Я надіюся, що це не тому що вона ревнує, тому що вона розуміє, що ти приділятимеш для неї менше часу коли у тебе буде хлопець. 

Думаю, що це нормально аби запитати чому вона проти, що їй конкретні не подобається у ваших відносинах. Поговоріть відвертої про те, що вона відчуває, це можливо буде дуже корисним для тебе та ваших стосунків! 

Що буде з вашою дружбою залежить тільки від вас, але я думаю що не повинно бути вибору в цьому питанні. Якщо в тебе та її брата дійсно є почуття одне до одного, то ви повинні спробувати бути разом та пояснити все подрузі.

Удачі,Оленка.
Прикріплення: 7611244.jpg (25.0 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Закоханість » Я закохалася в брата моєї найкращої подруги (знайомства, флірт, знайомства, друзі,)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом