MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Закоханість » Мені 17 і я ніколи нікого не кохала й навіть не закохувалася
Мені 17 і я ніколи нікого не кохала й навіть не закохувалася
OlenochkaДата: Понеділок, 04.09.2017, 09:09 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
У мене така справа, що мені 17 і я ніколи нікого не кохала й навіть не закохувалася. Це мене бентежить тому, що всі мої друзі вже декілька разів були закохані і зараз когось кохають. Я прочитала багато статтів про людей котрі не можуть кохати і я боюся, що я така ж.Як тоді мені прийдеться жити без цього почуття?



Не зважаючи на те, що кохання одною з найпопулярніших тем у піснях віршах, телепередачах, я думаю що це почуття в кожного індивідуальне. Ми суб’єктивно можемо розглядати ситуації та робити висновки: «Так, він її кохає», чи «Вона по вуха закохалася». І прояви кохання в кожної людини свої. Все залежить від особистості і індивідуальних особливостей таких як темперамент, характер, світосприйняття, життєвих принципів. Я думаю, прояви кохання справжнього холерика будуть відрізнятися від меланхолічних. Також є шаблони, які вказують нам що це саме воно. Дуже часто кохання плутають з пристрастю, симпатією і взагалі простою залежністю. Я думаю, тобі не слід засмучуватися, просто ти не зустріла людину,яка тобі подобатиметься дуже сильно. Мабуть ти просто більш розбірливо обираєш претендента на місце коханого, та це не значить, що ти будеш завжди самотня. А що саме для тебе означає бути закоханою?
Прикріплення: 3077355.jpg (66.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Закоханість » Мені 17 і я ніколи нікого не кохала й навіть не закохувалася
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом